Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

8inç yola çıktığında büyük dondurma devam ediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:40

Description

Uyarılar, ülkenin şimdiye kadar kış en soğuk gecesini gördükten sonra geldi ve neredeyse eksi 22 ° C (-7F) sıcaklık düştü.
Dün dün binlerce okul durdu ve karışıklık yol, hava ve demiryolu yolculuğuna devam etti.
Bir doğu rüzgarının ülkenin dört bir yanından geçeceği tahmin ediliyor ve bu durumun ıslak bir soğuk faktör ve yoğun kar getiriyor.
Met Office, “Kent, Doğu Sussex ve Batı Sussex’in doğu kesimlerini etkileyen şiddetli hava riski” bulunduğunu söyleyerek Londra ve Güneydoğu’yu etkileyen aşırı veya aşırı hava koşullarına karşı erken bir uyarı yayınladı.

    Ekledi: “Cumartesi öğleden sonra başlayan karın patlak vermesi akşam ve cumartesi günleri arasında ağır ve kalıcı hale gelecek.”
Bölgede beş santimetreye kadar düşen taze kar yağmasıyla birlikte bazı noktalarda sekiz inç seviyesine ulaşacağı tahmininde bulundu.
“Çok güçlü rüzgarlara sürüklenmek yerlerde daha da fazla birikime neden olacak” diye uyardı.
Dün sabah kaydedilen en düşük sıcaklık, -21.6C (-7F) olan Yaylalarda Altnaharra idi. Diğer yerlerdeki soğuk hava, National Grid’in hane halkı için yeterli gaz olmasını sağlamaya çalıştıkça gaz tedariklerinin azaltılmasına neden olan şirketlere yol açtı.

    Gaz talebinin dün 454 milyon metreküpe ulaşması bekleniyordu – Ocak 2003’teki 449 milyon metreküpün üzerinde.
Reading, Berkshire’da, dün ana patlamanın ardından 4.000 adete kadar ev yitip gitti.
Süt dağıtımları da, tankerler süt çiftliklerine ulaşmak için uğraşırken aksatılmış durumda. Bazı çiftçilerin malzemeleri boşaltması gerekiyordu.
Buzlu yollar servisleri durdurduğundan binlerce aile, bin koleksiyonu olmaksızın üçüncü bir haftaya da bakıyor. Konseyler yine de Noel tatillerinden çıkan çöp yığınıyla uğraşmaya çalışırken Arctic weather’i vurdu.
Hem Coventry Belediye Meclisi hem de Shropshire Belediyesi, bazı sakinlerin önümüzdeki haftaya kadar bir koleksiyon alamayacağını doğruladı.

    Seyahat kesintisi dün milyonlarca devam etti. Demiryollarında, birkaç operatör daha az zaman çizelgesi yürüttü ve bozulmuş trenler nedeniyle ek gecikmeler yaşandı.
Birmingham New Street’teki tüm güzergahlar sinyalizasyon problemlerinden etkilenmişti. Ve Güney Batı Trenleri, Güney ve Güneydoğu tren işletmeleri revizyon çizelgeleri için faaliyet gösteriyorlardı.
Eurostar, bir Brüksel’den Londra trenine Kanal Tüneli’nden ayrıldıktan sonra da sınırlı bir servis veriyordu.
British Waterways, 2,200 kilometrelik nehir ve kanal ağının neredeyse yüzde 90’ının katı olduğunu söyledi.
Ve Gatwick’teki hava yolcuları, ülkenin karla başa çıkamaması üzerine hayal kırıklıklarını havalandırdı.

    Havaalanı, sorunların hafifletildiğini ve bu hafta başlarında ciddi aksaklıklar yaşandığında giden ve gelen uçuşlar için 17 iptal yapıldığını söyledi.
Büyük dondan ölü sayısı, karla kaplı bahçesinde 90 yaşındaki bir dul cesedi bulunca en az 23 yaşında oldu.
Mary Priestland, Rotherham, South Yorks yakınlarındaki Goldthorpe’deki bahçesinde yürümeye çalışırken ayaklarını kaybettikten sonra karaya oturdu.
Bu arada, güvenlik uzmanları tarafından kızını donmuş bir gölde okula götürdükleri için eleştiren bir anne, dün yaptığı işlemleri savundu.
Elisabeth Pennell, Indigo ile Wimbledon Common’daki Rushmere gölünde, güney batı Londra’da, “Tehlike” uyarısı yapan bir işareti geride bırakarak resmedilmiştir. İnce buz”. Bayan Pennell, yaptığı şeyin “çok güvenli” olduğunu iddia etti.

    Dedi ki: “Sahne kenarındadır. Buz bir inç kalınlığa sahip ve muhtemelen yalnızca iki ila üç inç derinliğinde su var. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.