Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Açılış: Harry ve William portresi

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:30

Description

Ancak askeri arkadaşının Prens William ile benzerliği ortaya çıkması bir kaç dakika sürer.
Dün açıklanan sanatçı Nicky Philipps’in tablosu, Clarence House’un kütüphanesinde konuşan kardeşleri silahlarla gösteriyor.
27 yaşındaki William ve 27 yaşındaki Harry, 2008’deki Evrensel Süvari Şövalyeleri ve Royals’ın formel elbise üniformasını, 2008 Renkli Trooping törenine katılmak için ayrılmadan hemen önce hayali bir an boyunca giydikleri gösterildi.
Kraliyet kardeşleri, Ağustos 2008’den başlayarak altı ay içinde South Kensington’daki stüdyosunda beş buçuk saat boyunca oturan Bayan Philipps, rollerini resmî rollerinde göstermekle görevlendirildiğini ancak yakalamaya çalıştığını söyledi. onların rahat şakası.

    “Hâlâ genç ve William henüz rolü oynamadı, çünkü herhangi bir zorba formallik istemedim” dedi. “Onlar gerçekten Ordu subayları ve onlar kardeşler.
“Zihnimde kesin bir imajla yola çıkmadım. Onlarla benimle nasıl ve ne şekilde etkileşime girdiğini görmek için buluşmak istedim.
Portre ressamı, onları nasıl bulduğunu sordu: “Sevimli ve uzun boylu. İşe son derece kolaydılar. Kendi pozlarını yarattılar. ”
RAF arama ve kurtarma helikopteri pilotu olarak çalışan William, Garter Siparişi ve onun Kraliçesi Altın Jübile madalyasının yıldızı ve kanadını kullanarak boyalı.

    Harry ayrıca, jubilee madalyasını ve bir ileri hava kontrolörü olarak görev yaptığı Afganistan’daki servis kampanyası madalyasını da sportifleştiriyor.
45 yaşındaki Bayan Philipps, ilk olarak Clarence House’daki çifte bir araya geldi ve kardeşlerin etrafında dolaştıkları oda görüntüsünü hazırladılar.
Dedi ki: “Onlar çok iyi bir şirketdiler ve onları resmi bağlamlarında boyamaya yetkili oldum, ancak oturmaları karakterize eden kardeşçe şakalardan bazılarını aldım” dedi.
Londra’daki Ulusal Portre Galerisi resimi görevlendirdi ve yönetmen Sandy Nairne, kraliyet yıllarının çiftli portrenin Noel’den önce özel olarak göründüğünü ve onunla “çok memnun” olduğunu söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.