Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Afridi iki maç yasağını dağıttı

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:40

Description

Tarafı yakalayan Afridi, topu ağzına koyduğu ve görünüşe göre topun yüzeyinde ısırdığı görüldü.
Kapanıştan hemen sonra yapılan bir duruşmada, maçın hakemi Ranjan Madugalle, ülkesi için iki T20 maçına denk geldi ve çok yönlü oyuncuya iki süspansiyon puanı verdi.
Afridi, “Uluslararası Kriket Konseyi Davranış Kuralları” nın 2.2.9 maddesini “saha oyuncusu Asoka de Silva ve Paul Reiffel tarafından” Kriket yasalarının 42.3’üncü maddesinin ihlalinde topun durumunun değiştirilmesi “ile suçlandıktan sonra suçlu olduğunu itiraf etti. .
Madulalle şunları söyledi: “Şahid’e kodun altına maksimum ceza verdim ve maçın oyun yasalarına ve amaçlandığı ruhta yerine getirilmesini sağlamak için ulusal bir kaptan olarak sorumluluklarını hatırlattım. çalınacak.
“Shahid, suçluluk duyduğunda özür diledi ve yaptıklarından pişman oldu.”
Twenty20 kriketindeki Pakistan tarafının kaptanı Afridi, 5 Şubat’ta Avustralya’ya karşı oynanan maçı ve 19 Şubat’ta Dubai’de İngiltere’ye karşı yapılacak olan ilk maçı kaçıracağını açıkladı.
Pakistan antrenörü Intikhab Alam daha önce Afridi’nin suçunu kabul etti.
Alam medyaya “Kabul edilemez” dedi. “Olmamalıydı ama oldu ve ben onun için üzülüyorum, kaptanıyorsan her şeyin üstünde olmalısın ama maalesef oldu” dedi.
Afridi, dikkat bir patlayan gaz kutusu tarafından yönlendirildikten sonra, 2005 yılındaki İngiltere ile yapılan bir Test maçında önyüklemesi ile sahaya zarar verdiği için bir Test ve iki ODI için daha önce yasaklandı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.