Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Agony Teyze: Beni böyle bir başarısızlık hissettiriyorlar

  • Listed: 9 Ekim 2017 12:25

Description

Hatırladığım sürece ailem bende hayal kırıklığına uğradı. Okulda yeterince iyi davranmadığımın, evliliğimi koruyacak kadar çok çalışmadığımın ve şimdi “çıkmaz” bir iş çıktıklarını açıkça belirttiler.
Ben daha gençken bu beni hiç rahatsız etmedi, ama şimdi 40 yaşıma girdim, gerçekten beni yıkmaya başladı. Bununla nasıl başa çıkayım?
Belki de ailenin yüksek beklentilerini yerine getirmemişsinizdir. Ya da belki onlar ne yaparsanız yapın asla mutlu olamayacak tür insanlardır. Her iki durumda da, yaşlarında değişmeyecekler. Ancak kendi cildinizde çalışırken, çözücü ve mutluysanız, o zaman hayatta oldukça başarılı bir şekilde yapmışsınızdır. Ve benlik saygısı bir artışa ihtiyaç duyarsa, kendinize yıllarca sabır ve iyi niyetle bu vasıflı keskin nişancılığa devam ettiğinizi hatırlatın.
O çok mu genç?

    Daha genç bir adam bana aşık olduğu konusunda ısrarcı. Güzel görünüyor, bekar ve 43’ümde sadece 28’im ama aramızdaki işi göremiyorum ve onu kapatmak için aklıma gelen her şeyi denedim.
Sahte olmalı, kendimi kasıtlı olarak sade görünüyorsun, ama bu sadece onu daha sıkılaştırıyor gibi görünüyor. Sen ne önerirsin?
Eğer bekar ise siz de öylesin, neden engeller koyun? Tamam, altın düğününüzü birlikte kutlamayı bırakamazsınız, ancak belki de bu fırsatı değerlendirip, nereye gideceğini görebilirsiniz. Öte yandan, o sizin tipiniz değilse ve biraz sıkıntı veriyorsa (ki bu mektubunuzdan aldığım izlenim değildir), o zaman biraz zorlu aşk vaktidir. Ona oturun, bir hece sözcükleri ile gurur duyduğunuzu açıklayın, ancak en azından bir ilişki ile ilgilenmediğinizi ve onu bir daha görmek istemediğinizi açıklayın. Duygularını incitmekten korkmayın – 28’de geri dönecektir.

     HOŞGELDİNİZ
Eşimle üç yıl birlikte yaşıyordum, ama bu yine de evim gibi hissetmiyor. Dolabın bir bölümünden ve banyodaki bir raftan başka hiçbir hakkım yok ve yerim yok.
Son zamanlarda, bir partide, rahatça “evime” değindim ve boşuna gitti. Bu gerçekten beni sarstı. Aşırı tepki veriyor muyum
Kesinlikle hayır. Evlilikten asla vazgeçmeyin, zar zor içeri girdiniz – ve üç yıldan sonra yeterince iyi değilsiniz. Gerçekten bu ilişkinin sizin için olduğunu düşünüyorsanız, kendinize güvenmelisiniz. Eşinize, odalardan birisini istediğiniz şekilde yeniden dekore etmek istediğinizi söyleyin. Ve eğer hayır derse, sanki ona göre – ona gerçekte seninle hayatını paylaşmak isteyen birini aramak için gittiğini söyler. Ardından kimliğinizi yeniden oluşturun, öz saygılarınızı geri çekin ve 2010’u kendi şartlarınıza göre yaşamaya başlama yılı haline getirin.

    S dergisinde Jane, Zemin Kat, Kuzey ve Kabuk Binası, 10 Lower Thames Caddesi, Londra, EC3R 6EN ya da e-posta jane.ogorman@express.co.uk ile iletişim kurun. Jane, mektuplarına şahsen cevap veremediğini üzülür.
İLETİŞİM: KATE MILLER C / O MERKEZİ RESİM AJANSI / WWW.CENTRALILLUSTRATION.COM

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.