Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Alacakaranlık sonrasında hayat hakkında gergin Pattinson

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:30

Description

Brit, hit 2008 filminde vampir Edward Cullen olarak ün yapmaya başladığı andan beri senaryolara kapıldı – ancak yıllar sonra her parçanın yoluna çıkıp rol almayı reddetme fikrine hala adapte oluyor.
Pattinson, büyük bütçeli filmlerde rol almaktan fazla heyecanlı olduğunu itiraf ediyor – çünkü Twilight serisi hayatını değiştirdiği için Remember Me adlı başka bir filmde rol alıyordu.
MTV.com’a verdiği demeçte, “Kesinlikle farklıdır, daha önce hiç hayal edilmediğiniz şeyler teklif edersiniz, ancak bu da korkutucu olur. Herhangi bir şey için seçmelere gerek yoktur.” (Ama) yapmak istemiyorum Bir film sadece kendiliğinden daha fazla soru sormanız gerekiyor Twilight’tan önce, aldığım (teklif edilen) herhangi bir film yaptım ve daha sonra en iyisini yapmaya çalışırsınız. filmde yer almayı ve sadece ekonomik canlılığı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda bir performans da sunmasını bekliyorlar.Sadece etrafında dağınıklık yapamazsınız.İnsanlar “Biz burada yıldız ve oyuncu olarak çalışmak üzere çalışıyoruz” gibi. Zor ve korkutucu. ”
Ancak 23 yaşındaki oyuncu, Uma Thurman, Rachel Weisz ve Hugh Jackman’ın da aralarında bulunduğu yüksek profilli aktörlerin film işiyle ilgili iyi tavsiyeler almasını bekleyebilir.
“Şubat ayında Bel Ami adında bir film yapıyorum (Gurie de Maupassant romanına uyarlama) (umarım) – Rachel Weisz ve Hugh Jackman’la bir Zamanlar Sınırsız Yakalananlar adlı bir Batı filmi yapıyorum. Herkesin programlarını yapana kadar her şeyi denemeliyiz “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.