Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Anfield çatışması kazalar katıldı

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:55

Description

Tottenham aleyhinde Liverpool’un çatışması, Sunderland, Fulham ve Burnley’de oynanacak oyunlar nedeniyle ertelenmişti.
Wigan, Aston Villa ile çatışma öncesinde alt üstü ısıtma sisteminin başarısız olduğunu ve Cumartesi saat 8.30’da Cumartesi günü yapılacak bir Premier League maçının tehlikeye girdiğini bildirdi.
Anfield’te, en üst düzeydeki çoğu oyunda olduğu gibi, tüm kulüplerin altındaki ısıtma sisteminde olduğu gibi, sorun zemini ve yolları çevreleyen alanla ilgilidir.
Bir Liverpool sözcüsü: “Taraftarlarımızın güvenliği her şeyden önemlidir ve önümüzdeki 48 saat boyunca geçerli koşulların ve hava durumunun değerlendirilmesi, maçı feshetme kararı ile sağlanır” dedi.
Sunderland Premier League’in Bolton’la çatışması, şehrin Güvenlik Danışma Grubunun Cuma sabahı ikinci kez yaptığı bir öneri sonrasında ertelenecek üçüncü üst maç oldu.
Black Cats yönetim kurulu başkanı Steve Walton şunları söyledi: “Grubun oybirliğiyle oyuyla devam etmesi için önemli bir güvenlik riski ortaya çıkacak ve bu yargıyı tam olarak destekliyoruz” dedi.
Burnley’nin Çim Bırakma toplantısında Stoke da “olumsuz şartlar” nedeniyle soğuktan düştü.
Cumartesi günü Crystal Palace ile Bristol City, Middlesbrough ve Swansea ve QPR ve Plymouth arasındaki Coca-Cola Şampiyonası fikstürlerinin ertelenmesi, İngiliz futbolunun ikinci kademesinde sadece üç fikstürün kaldığını gösteriyor.
Lig Bir’in halen ayakta durduğu demirbaşlar Leeds United v Wycombe ve Norwich v Exeter, League Two programının tamamı da hava koşullarına karşı faul düştü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.