Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Antarktika’nın tek Posta Ofisi

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:15

Description

Dünyanın en güneydeki Postane – portakal kulübesinde ve Gentoo penguenleri ve yumuşak fıstıklarıyla çevrili kırmızı bir kulübe – Port Lockroy’da Bristol Üniversitesi tarihinin mezunu Eleanor Land tarafından yönetiliyor 26.
O ve diğer üç kız, Claire Murphy, 34, Anna Malaos (27) ve Rachel Harrex (35 yaşında), İngiliz Antartika Taraması’nın eski Bankası A’yı İngiltere Antartika Mirası Vakfı için yaşayan bir müze olarak koruyorlar.
Kompakt mağazaları, antarktika’daki gemi yolcuları ve yatlar için perakende tedaviden yoksun bırakılan tek hediyelik eşya sunuyor. Bu, Port Lockroy’u 18 haftalık yaz sezonunda şimdiye kadar çalıştıran ilk all-girl takımı. Akarsu olmazlar, yolcu gemilerinden içki içmeye çağırırlar ve tuvalet kovasıdır. Orada hiçbir internet, acil durumlar ve e-postaya erişim için sadece bir satphone.

    Fakat İngiliz Konseyi’nden çıkıp bir yazı yazmayı bırakan Eleanor, “Seviyorum” dedi. Kasım ayında burada bulunduğumdan beri bulutta yaşıyorum. “Temel 1944 yılında kuruldu ve 1962 yılına kadar atmosferik araştırma gerçekleştirildi. Şimdi müze, Aga’yı kuran uzun johns’lar, ilkel radyo istasyonu ve Gordon’un cinli bir barda tamamıyla donduruluyor.
Kızlar her gün yakınlardaki dağlarda çığ düşen şimşekleri duyuyorlar ve penguenler mahkemesini ve arkadaki civciv civcivlerini izliyorlardı. Eleanor, “Antartika geleneksel olarak böyle bir erkek kıta olduğu için çok kadının bir takımının ilginç olması ilginç. “Tekrar kablolama gibi oğlan becerilerini öğrenmek zorundaydık.” Bunu kendim öğrenmekle yapabilirdik. Güneşli bir günde, mavi gökyüzü ve mükemmel bir sakinlik yaşadım, ancak kızlar kar fırtınalarına, taşlara ve İngiltere tarzı dalma sıcaklıklarına karşı koydular.

    Ancak Eleanor şöyle dedi: “Bugünkü gibi bir günde cennet. Başka hiçbir yerde olmak istemezsiniz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.