Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Arsenal sonrası büyük kâr

  • Listed: 9 Ekim 2017 15:30

Description

Finansal yarıyıl sonuçlarına göre, Arsenal Holdings plc’nin toplam net borcu 332.8 milyon pound’dan 203.6 milyon pound’a düşürülürken 129.2 milyon pound düşürüldü.
Kulüp aynı zamanda Highbury Meydanı’nda 261 daire satışı ile 96.6 milyon avro artarak 2008’de 38.2 milyon avro artarak önemli miktarda ilerleme sağladığını ve projenin borcunu ödemek için kullanılan tüm gelirleri artırdığını açıkladı. Grubun emlak işi, 9.3 milyon £ vergi öncesi karı kaydetti.
Sonuçlarda, kuzey Londra kulübü, Emirates Stadyumundaki yatırımın ilk aşamasını tamamladıklarını ve uzun vadeli sözleşmeler konusunda ilk takım oyuncularını yeniden imzalama politikalarını tekrarladıklarını açıkladı.
İcracı olmayan başkan Peter Hill-Wood, “Grubun mali yılın ilk altı ayı için daha karlı bir dizi sonuç sunduğunu bildirmekten memnuniyet duydum.

    “Son 12 ay içinde Highbury Meydanı’nda dikkat çekici ilerleme kaydedildi ve önümüzdeki birkaç yıl içinde mülkiyet faaliyetlerimizin fazladan nakit sağladığını göreceğiz.
“Bu, tam bir kuantum ya da zamanlaması hakkında spekülasyon yapmak istemese de, çok güzel bir haber.
“Bu artıyı nasıl kullanacağız kararsızdır ancak takıma yatırım yapmanın yanı sıra hem kulüp hem de kulüp için uzun süreli fayda sağlayacak Emirates Stadyumu ve çevresindeki kulüp projelerine ve altyapısına yapılacak yatırımları inceleyeceğiz. muazzam, sadık taraftarlarımız.

    “Geleceğe baktığımızda, güçlü finansal merkezimiz, kulübümüzün Emirates Stadyumuna taşınmamızın ve sonraki büyüme evresinin ötesine geçmesini belirlemek için ölçülü ve gayretli bir yaklaşım göstermemize zaman tanıyor.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.