Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Arzu Nesneleri … Juicy Salif

  • Listed: 9 Ekim 2017 16:00

Description

Starck, Juicy Salif’i Capri’de tatil sırasında hayal etti. V suyunu bir kalamar levhasına sıkıştırdıktan sonra, bir kağıt peçetesine bir kalamar ve limon çizmeye başladı, şu an ünlü tasarımı üretene kadar yavaş yavaş bir diğeri döndürdü.
Daha sonra peçeteyi, İtalyan mutfak şirketi tarafından üretilen Alberto Alessi’ye verdi.
Son 20 yılda cilalı alüminyumdan yapılan meyve sıkacağı kendine şöhretin tasarım salonunda bir yer kazandı. New York Modern Sanatlar Müzesi’nde sergilenmenin yanı sıra, dünya çapında milyonlarca hanede bir mutfak heykeli olarak görülüyor. Tasarım eleştirmenleri tarafından değil, ancak bir şıngır makinesi gibi verimliliğin iyi görünüyor olması için feda edildiğinden şikayetçi. 29 cm yükseklikte duran bu tasarım, çalışma yüzeylerinizde kalıcı olarak görüntülenmesini istemiyorsanız, birçok mutfak dolabına tasarım uyması için bir mücadele olabilir.

    Yine de bu tartışma, 10. yıldönümünü kutlamak için altın tabaklarda 10.000 sade süs parçasının üretildiğinde ispatlandığı gibi popülaritesini bir parça etkilemedi. Her ne kadar bu meyve sıkacağı ya da sürülüp atılmıyorsa önemli değil, her gün bir şeyler kullanarak bir eser haline getirme süreci bizleri kazandı.
Juicy Salif narenciye sıkacağı, £ 43.
Ayrıntılar ve stokçular için 020 7518 9090’ı arayın veya alessi.com’u ziyaret edin

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.