Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Aşık boğazını kesen Bakan’ın yeğeni için 15 yıl hapse girdi

  • Listed: 10 Ekim 2017 09:50

Description

Başarısız model Jessica Davies, 30 yaşındaki Olivier Mugnier’nin boğazını Paris’teki daireye keserken haplar, esrar ve alkol kokteyli konusunda yüksekti.
Varlıklı bir bankacının kızı Versailles Ceza Mahkemesinde iki günlük bir davanın ardından suçlu bulundu.
Serbest bırakılmasından sonra 10 yıl daha adli gözetim altında tutulur. Kendisini çok milyoner amcasına “son derece yakın” olarak nitelendiren İngiliz doğumlu Davies, karar veren bir hâkim olarak duygu göstermedi.
Hapishane döneminin yanı sıra, ölen kişinin ailesine 94.000 £ tazminat ödenmesi emri verildi.
Duruşma sırasında, tanıklar Davies’i, hayatları kontrolden çıkmış ayrıcalıklı bir genç kadın olarak nitelendirdiler. Ağır içki içme, uyuşturucu ele geçirme ve kolay seks, çılgınca bir aşk yapma oturumu sırasında Bay Mugnier’ye saldırdığı andaki günlerine ve geceleri tekelleştirdi.

    Savcılar Davies’i “altın bir gençlik” ten atmakla suçladı; bunun yerine içki ve uyuşturucuya maruz kalan hayat boyunca sürüklenmeyi tercih ediyorlardı.
Fransız doğumlu anne Monique, kızının rahatsız edici bir ergenlik yaşadığını söyledi. En son gerilemesi, babası Richard Davies, İtalya’da bir metresle taşınmak için evinden ayrıldıktan sonra geldi. Bayan Davies, kızının “ihanete uğramış” hissi bıraktığını söyledi.
Cinayetin haftasonu, Kasım 2007’de Davies, eski bir erkek arkadaşıyla Cuma gecesinde uyumakla başladı. Ertesi gün çoğunu barlarda arkadaşlarıyla içki içmeye harcıyordu. Davies, St-Germain-en-Laye’nin upmarket banliyösündeki düzine yakın bir Irish pub’a yalnız başına kaldı.

    Mahkeme, yabancı birisi olan Bay Mugnier ile flört etmeye başladığını duydu. Birkaç içki içmişler ve pub kapalı olduğunda Davies’in evine geri döndüler.
Davies mahkemeye bir şişe şarap açtığını söyledi ve Bay Mugnier çiftin seks yapmadan önce bir esrar topladı. Davies daha sonra mutfağa girdi ve bir bıçakla döndü – Bay Mugnier’nin boğazına beş inç batırdı ve omurgasına nüfuz etti.
Acil servis çağırdı ve polis çıplak bulundu ve Bay Mugnier’in cesedini kucaklayan kanla kaplandı.
Hemen suç işlemiş olduğunu itiraf ederek polise şunları söyledi: “Yaptım. Sana nedenini söyleyemem, ama yaptım. Ben canavarım “dedi. Kan lekeli bıçağını kaldırdı ve ekledi:” Onu biraz kesmek istedim ve içeri girdim “dedi.

    Daha sonra, saldırının tüm anılarının “kara delikte kaybolduğunu” iddia etti. Davies dedektiflere şunları söyledi: “Olivier’i öldürdüğümü hatırlamıyorum, ama onu öldürdüğüm için sorumluluk alıyorum.”
Duruşma sırasında üç hakime ve dokuz üyeden oluşan jüriye “Olivier’in ailesinden af ​​istemeye bile cesaret edemiyorum” dedi.
Davies, Londra’nın kuzeyinde Camden Kasabasında dünyaya gelen ve Fransız ve İngiliz uyruklu olup, içki kullanımının dört katıdır ve tutuklandığında zorlukla ayakta kalabilir.
Savcı Myriam Quemener, Davies’in mahkemede gösterdiği performansı “üzdü” dedi. Davies’in hafızasının “gittikçe daha seçici” hale geldiğini söyledi ve “ayrıntılarından kurtulmak istediğini” söyledi.

    Kot pantolon giymiş Davies ve saçları midilli bir kuyruğa bağlanan bir süveter, Mr Mugnier’yi evine davet ederek bir şişe şarap açıp sonra cinsel ilişki kurmaya çalışan bir mutfak bıçağı alıp almayı geri çağırdığını söyledi. Girişimden vazgeçince Bay Mugnier’ye hayal kırıklığı ve öfke duygusu içinde saldırdı.
Dedi ki: “Hatırlayabileceğiniz bir sonraki şey, acil servislere telefon ederek, telefonu bir eliyle tutup diğerinin kan akışını durdurmaya çalışmak” dedi.
Ekledi: “Yaptığım şey beni dehşete düşürüyor. Bir daha asla bir damla alkole dokunmayacağımı garanti ediyorum. ”
Davies, üç ay önce bileklerini kesmek için cinayet silahını intihar girişimi olarak kullanmıştı.

    Önceden planlanmamış bir gönüllü cinayete mahkum edildi. Fransız kanunları uyarınca mahkemede bir savunma yapmak zorunda değildi.
2007’de İşçi Bulma Kuralı’ndan saptığı amcası, şimdiye kadar davayla ilgili yorumda bulunmayı reddetti.
Boşanmış ebeveynleri duruşma boyunca Bay Mugnier’nin babası Jaques, annesi Linda ve ikiz kardeşi Benjamin ile birlikte mahkemede yargılanıyordu.
Versailles Kadınlar Hapishanesi’nde tutuklu kaldığı süre boyunca sıkıntılarını amcadaki ünlü amcasına döktü. Sık sık yanıtladı, İngiltere’deki mülklerinde birlikte geçirdiği Noel sayısını hatırlattı.
Stefane Buisson, Paris’teki eski bir erkek arkadaşım: “Jessica ile ilk tanıştığımızda sanki podyumdan çıkmış gibi görünüyordu.

    “En iyi model olmak rüyasıydı ama sonuçta hiçbir şey olmadı”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.