Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

‘Askerlerin zararlı moralini azaltıyor’

  • Listed: 9 Ekim 2017 17:55

Description

Genelkurmay Başkanı Sir David Richards, harcama kesintilerinin askeri personel ve aileleri üzerinde “birikimli ve paslandırıcı” bir etkiye sahip olduğunu söyledi.
İngiltere, Almanya ve Kıbrıs’ta 5 bin askerin ve ailelerinin yaptığı bir ankette yer alan bildiride, kemer sıkışmasının Ordu’nun asker tutma ve askere alma kabiliyetine zarar verebileceğini söyledi.
Turlar arasında İngiltere’ye geri döndüklerinde yaşadıkları tecrübeler “bozuluyor”, askerleri ve sevdiklerinin değer kaybettirdiklerini söyledi.
Sunday Times’a göre Sir David şunları yazdı: “En büyük kaygımız … askerlerin ve ailelerinin kötüye gideceği deneyim … ekiplerin rapor ettiği turlar arasında tutumları, moralleri ve kampanyayı sürdürme kabiliyetimizi zayıflatan riskleri olumsuz yönde etkilediği bildiriliyor. .”
Devam ediyor: “Gerekli ahlaki ve ahengi korumak için, turlar arasında kendileri ve aileleri değer biçilmek üzere somut işaretler görmeliler.”
“CGS olarak, moral üzerindeki etkisi, kalıcılık üzerindeki potansiyel olarak ciddi hava akımı etkisi ve kampanyayı uzun vadede sürdürme kabiliyetimiz hakkında erken bir endişe kaydettim.”
Artan maliyetler, Savunma Bakanlığını, büro elemanlarının kesilmesini ve konaklama yenilemek gibi askeri personel için daha düşük önceliğe sahip olan alanları zorlamaya zorlamıştır.
Savunma Bakanlığından bir sözcü, “Bu raporda, askerlerin operasyonlarda giderek daha fazla desteklenen ve kaynak sağladığını ve tiyatro ve İngiltere’de tıbbi bakımları övdüklerini ve operasyonel turlar ile faaliyet turları arasındaki finansal baskının etkileri konusundaki endişeleri belirttikleri belirtildi. moral üzerindeki sonuçta erken uyarıda bulunuyor.Şu anda kaynaklar sıkı ve Afganistan ana çaba “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.