Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Attoub’un 70 haftalık göz yasağı

  • Listed: 10 Ekim 2017 18:20

Description

2006’da bir kez şeref kürsüye çıkan Attoub, 28 yaşındaki Ferris’i geçen ay Belfast’daki Heineken Kupası kravatında Ferris’in kendi tanıklığının yanı sıra fotoğraf ve tıbbi kanıtlarla oynamaktan alıkonulduktan sonra cezalandırıldı ancak video kanıtları yoktu. Attoub, Nisan 2011’e kadar, neredeyse bir sonraki sezonun sonuna kadar tekrar oynayacak.
Stade Francais’taki kulüp başkanı olan gösterişli Max Guazzini derhal oyuncunun itirazda bulunacağını ancak RFU disiplin şefi İngiliz İngiliz Kurtuluş Mahkemesi hakimi olan Blackett’in verdiği ezici karar Fransa’nın iyimserliğini bırakmadı. Etkileri çok büyük ve gelecekteki faillerin mesajı daha açık olamıyordu.
Blackett, “Bu, başa çıkmak zorunda olduğum gözler ile en kötü iletişim biçimidir” dedi. “Bu, ciddi üzüntü ve mağdurun yaralanmasına neden olan kasıtlı göz oyması vakasıdır ve yaptırım, birisinin gerçekten ciddi bir göz travmasına uğramadan önce diğer oyuncuları durdurmasını ve düşünmesini sağlamalıdır.”

    Blackett, Attoub’u kaçınılmaz buldu ve doğruluğundan daha azdı ve ayrıca, 70 haftalık bir askıya alındığında maksimumun yarısından az olduğuna da dikkat çekti.
Fransız rugbyinde oyma her zaman endemikti, ancak geçen Haziran ayında Güney Afrika ve Yeni Zelanda’da Uluslararası Kurulun Schalk için “sekiz haftadır sekiz hafta boyunca” haince “bir suç olarak tanımladığı şeyleri ortadan kaldırmaya kararlı olduklarına dair uyarmasına neden olan cezalardan hoşnutluk vardı. Burgb ve Sergio Parisse, Springboks’un Aslanları oynadığı ve All Blacks’in oynadığı aynı gün oymalar için Sergio Parisse’ye seslendi.
Attoub yasağı, aynı oyunda daha önce Ferris anları kesmek için ekip arkadaşı Julien Dupuy’a dayandırılan temyizde 24’ten düşüşle 23 hafta sonrasında geldi. Aradaki fark Dupuy’un suçlu olduğunu itiraf etmesine karşın Attoub suçu reddetti ve iddia edilen fotoğrafların doktor tarafından ele geçirildiğini iddia etti.

    Kolomiers, 1999’da oyma için Richard Nones’u destekleyen iki yıllık yasaktan sonra mesleki ragbide verilen ikinci en uzun ertelenmiş süspansiyon oldu – Nones Comite National Olympique et Sportif Francais’a gittiğinde yurtiçinde devrildi. Fransa’da spor.
Perpignan’ın Rumen fahişe Marius Tincu, Fransız klüpleri arasında Fransız Federasyonu ile Uluslararası arasındaki diplomatik gerginlik sonrasında yasal rotaya uymamak için gayri resmi bir anlaşma yapıldığı için geçen hafta Ospreys’e karşı 18 haftalık bir yasak yaptıktan sonra benzer şekilde suçladı. Yazı tahtası.
Dupuy, Fransa yasağa kadar yarı yarıya kesildi, yasalara uymak için tehdit etti ve itirazı başarısız olursa, Attoub son çare olarak bunu yapmak zorundaydı.

    Dwayne Peel’i Galler’in Six Nations takımından yöneten kasıklı sakatlık, ilk kez korkulan şeytan daha az ciddiydi ve Sale skorunu yarışma turnuvası bittikten sonra dönmek için uygun bir şans veriyor.
Saracens, gelecek sezon Glasgow’dan İskoçya’nın zıplayan Kelly Brown’ı imzaladı.
Bill McLaren, neredeyse yarım yüzyıldır rakipsiz bir televizyon yorumcusu olarak BBC’nin rugby sesi olan İskoç yorumcuları, 86 yaşında öldü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.