Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ben uyuyamadım o büyük yağlı geniş boy yalancı kızgın Bardot diyor

  • Listed: 8 Ekim 2017 21:10

Description

61 yaşındaki siyasetçi Patrick Balkany, 1960’lı yıllarda kariyerinin zirvesindeyken onun oyuncak-erkek sevgilisi olduğuna övgüde bulundu.
Bir Paris belediye başkanı ve Fransa’nın UMP partisinin kıdemli üyesi olan Bay Balkany, onu sahil kenarında baştan çıkardığını söyledi.
Ancak Bardot, 75., “Ben kiminle yattığımı biliyorum ve kesinlikle büyük bir yalancı yalancı ile değil. Bay Balkan’ı övünme duygusuyla boğulmaya başlıyorum, onunla bir ilişkisi var ve zaten resmen reddetti. ”
O ekledi: “O büyük, şişman geniş bir çocuk yalancı. Bir dahaki sefer zarar ve çıkar için mahkemeye gideceğim. ”
Bay Balkany, Deauville, Normandiya’daki 1967 tarihli bağlantıyı ayrıntılandırmak için “Farklı Bir Doğruluk – Benimki” başlıklı otobiyografisini kullanıyor. O sırada Bardot 32 yaşındaydı ve Alman işadamı Gunter Sachs’la evlenmişti.
O, 18 yaşındaki Balkany’ye şunları söyledi: “Dinle, aşık değilsem biriyle yatamam” dedi.

    M. Balkany şunları söyledi: “On dakika sonra bir fısıltıyla” Ama biliyorsun, günde üç defa aşık oluyorum “dedi.
Film kariyerinden 1970’lerde bir hayvan hakları aktivisti olmaktan vazgeçti.
Bay Balkany’nin iddiaları, Fransa’nın cinsel suçlamasıyla karşı karşıya kaldığı siyasi sahnede yeni ve ürkütücü bir bölüm. Göçmenlik bakanı Eric Besson, yaşının sadece yarısı kadar gizli bir aşık olduğunu itiraf etti.
Ve Başkan Sarkozy’nin kendisi bir zamanlar yatakta zıplamayı istiyordu. 2007’de göreve başladıktan kısa bir süre sonra boşandıktan sonra, süper model Carla Bruni ile evlenmeden önce birtakım güzelliklerle bağlantılıydı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.