Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Beyaz öğrenciler okullar için 250 milyon sterlin tutarında bonusu kaldı

  • Listed: 9 Ekim 2017 07:45

Description

Hükümet programına yönelik verdiği habersiz bir rapora göre, öğrencilerin çoğunun sonuçlarında iyileşme yoktu. Ve aslında en parlak öğrencileri ve beyaz ve İngilizleri engelledi.
Topluluklar ve Yerel Yönetimler Dairesi tarafından yaptırılan Oxford Üniversitesi raporuna göre Hint öğrencileri için “olumsuz değişiklikler” de vardı.
Çalışma, 2 milyar £ ‘lık Topluluklar İçin Yeni Fırsat Programı kapsamında 249 milyon sterlin harcamanın eğitime etkisine odaklandı.
TaxPayers ‘İttifakının yönetim kurulu başkanı Matthew Elliott dün gece şöyle dedi: “Bu gerçek bir fayda karşılığında harcanacak çok miktarda para. Eğitim sistemi tarafından başarısız olan pek çok çocuk var ve bu programın onlara yardım etmek için hiç bir şey yapmadığı skandal.
“Bu, hükümetin, sonuçların kalitesinden ziyade ne kadar şey maliyeti ile başarıyı ölçtüğü bir kültürün sonucudur. Mükellefler ve okul çocukları acımasızca hayal kırıklığına uğramıştı. ”

    Araştırmacılar, programın bir sonucu olarak yükselişe geçip geçmediğini analiz etmek için 2005 ve 2007 yılları arasındaki Üçüncü Aşama ve GCSE sonuçlarına baktılar.
Araştırmaya göre, “istatistiksel olarak anlamlı” bir gelişme yoktu.
Çocukların sınırlı “alt grupları”, 2. ve 3. Anahtar Sahnelerdeki en yoksullar, siyah, siyah Karayipler ve Bangladeşli etnik gruplardan öğrenciler de dahil olmak üzere bazı ilerlemeler kaydetti. Program, Wolverhampton ve Doncaster’da en az başarılı ve İngiliz sınavlarında doğru seviyeye gelen çocuk sayısının sırasıyla yüzde yedi ve yüzde 12 oranında azalması.
Hartlepool’da, KS3’te İngilizcedeki doğru seviyedeki rakamlar yüzde dört oranında azaldı ve KS4 performansı yüzde 14 oranında düştü.

    Bununla birlikte, Doğu Londra ve Sunderland’daki Luton, Tower Hamlets’de KS3 biliminde ve GCSE geçişlerinde artış oldu.
Para, dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere ek öğretmenler ve kaynaklar üzerinde harcanmış ve çocuklara orta öğretime yerleşmelerine yardımcı olmak için geçiş programları yürütülmüştür. Raporda şunlar bulundu: “Öğrenme çıktılarında program düzeyinde iyileşme olduğuna dair çok az kanıt vardı.”
Topluluklar Bölümü’nden bir sözcü, “Rapor, eğitim durumundaki değişiklikleri tespit edebileceğini açıkça belirtiyor ancak bu değişikliklerin New Deal faaliyetlerinden kaynaklandığını bize göstermiyor” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.