Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bradford, Kaplanlar’ı rahatlattı

  • Listed: 9 Ekim 2017 05:05

Description

Bulls, Englegin Süper Ligi fikstürüne sırt sırta yenildikten sonra baskı altında başladı ancak Steve McNamara’nın adamları, vurgulayıcı bir ekran sunmak için donma sıcaklıklarına meydan okudu.
Brett Kearney, iki yeni oyuncunun kendine yardım ederken, yeni gelen Matt Orford’un Grattan Stadı’nda çok etkili bir görüntü sergilediğini ve 13 puan aldığını söyledi.
Nick Scruton, Rikki Sheriffe, Elliott Whitehead, Dave Halley ve Paul Sykes da skor tablolarına girerken, Cas’ın oyunun çoğunda cılızlaşmayan Cascade skor çizgisini saygın hale getirmek için dört kere çıktı.
Süper Lig şampiyonu Leeds, Salford’u 22-10 kazanarak galibiyetlerini kazanmak için geri döndü, ancak etkilemedi ve ayrıca Gillette World Club Challenge arifesinde büyük bir yaralanma darbesi gördü.
Veteran merkezi Keith Senior, üç maçın üçüncü bir yenilgisinden sonra masanın dibine inen ruhlu bir Salford kıyafeti karşısında Rhinos’a üstünlük sağlamak için her 15 sezonun Süper Lig’de skor kaydını tutmak için iki rekorunu kırmaya çalıştı.
Leeds’i Avusturalyalı şampiyonu Melbourne Storm’la yaptığı çatışmaya girecek bir güvenle doldurmak için bir performans değildi ve umutları, kanat oyuncusu Scott Donald’ın bir omuz rekoru kırmasıyla daha fazla darbe indirildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.