Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bragg vergileri stop etmeyi tehdit ediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:45

Description

Şarkıcı-söz yazarı ve siyasi eylemci, halkı “Hazineyi harekete geçmeye ikna etmek” için vergi ödemelerini ertelemeye çağırıyor.
Bir dizi kurtarma işlemini takiben vergi mükellefinin% 84’üne sahip olduğu RBS’nin, yatırım bankacılarına 1.5 milyar £ ikramiye ödemeleri bekleniyor.
Bragg, 52, bir Facebook kampanyası başlattı, insanları yangın söndürme mektubuna çağırıyor veya Şansölye Alistair Darling’i kısmen kamulaştırılmış bankada ikramiye konusunda e-posta ile gönderiyor.
Sosyal ağ sitesinde şunları yazdı: “Hazine’nin, tasarrufları korumak ve mali sisteme olan güvenini dengelemek ve güvence altına almak için vergi mükelleflerinin parasını kullanmaktan pek çok seçeneği kalmadığını anlıyorum.
“Anlamadığım, mükelleflerin bu bankaların çoğunluk hissedarı olması nedeniyle, aşırı bonus kültürünü engellemek için tamamen güçsüz görünüyor” dedi.
1986’da The Taxman About Talking ile “The Talkman With The Talk” adlı şarkıyı yayınlayan Bragg, “Hükümetin öncelikleri arasında yanlış olduğuna inanıyorum, artık kendim olduğumu söylemek için Exchequer Şefi Alistair Darling’e yazdım. RBS yatırım bankacılarının aşırı ikramiyelerine para yatırmaya hazırlanıyor ve 25.000 sterlin sınırlamıyorsa, 31 Ocak’ta vergi ödemem tutarı kesilecek “dedi.
X Factor’un galibi Joe McElderry’nin Noel’deki tabloların tepesine ulaşmasını engelleyen Facebook kampanyasına atıfta bulunarak “Hiçbir şey yoksa, bu ülkedeki insanların bankerin ikramiyeleri hakkında kimin hakkında kim olduklarından daha fazla önem verdiklerini keşfedebiliriz Xmas No 1 ”
Bragg, vergi ödemeyi reddettiği için hapse girme ihtimalini sordu: “Bunun umulmadıklarını umuyoruz, bu konunun dikkatini çekecek ya firmamızın% 84’üne sahip olacağız. Her şey sahtekârlıktır, ben hiç kimsenin bıkmadan bıktım “dedi.
Bir Hazine sözcüsü şöyle dedi: “Bay Bragg ve başkalarına, mükelleflerin RBS’deki parasıyla büyük ikramiye ödemeyeceğini ikna edebiliriz .. Vergi mükelleflerinin sermayesi tamamen korunacak.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.