Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cameron, ‘savaş kabinesi’ planını açıkladı

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:05

Description

Tory lideri, bu hareketin “kabileler” politikasından ziyade “birlik” ve fikir birliğine odaklanan yeni bir Hükümet biçiminin parçası olacağını söyledi. Muhalefet liderleri, askeri kampanya için strateji düşünmek için düzenli üst düzey toplantılara davet edileceklerdi.
Oxfordshire Wood Stock’daki bir kitleye, “Bir ulus savaş halinde olduğunda bir araya gelip bir araya gelmek zorunda” dedi.
2010 yılının “değişim yılı” olması gerektiğini ve “Gordon Brown’ın beş yıl daha devam edemeyiz” dedi.
Bu arada İskoçya’daki Teğmenler, Şansölye Alastair Darling ve İskoç Sekreteri Jim Murphy’yi devirme konusundaki yerlerini resmen belirledi.
Yeni bir ankette, partinin Edinburgh Güney Batı ve Doğu Renfrewshire da dahil olmak üzere Sınırın kuzeyinde 11 hedef kolunda güçlü destek bulundu.

    Cameron’un 2010 yılının ilk konuşması, İngiltere’nin ekonomik durgunluk dönemiyle karşı karşıya bulunduğu son birkaç ay içinde yaptığı uyarıların ardından İngiltere’nin umutları hakkında daha olumlu bir ses geldi.
Seçimde Tory zaferinin – ki Haziran’da yapılması gereken – zümrenin “parlak ekonomik gelecek” anlamına geleceğine söz verdi.
Cameron, “Bu yılki seçimi kazanırsak İngiltere yeni ekonomik yönetim altına girer” dedi.
“Bu ülkenin ticarete açık ve yatırıma hazır olduğunu gösteren en gürültülü sinyali göndeririz.
“Reddet kaçınılmaz değildir. Güven geri dönebilir. Şimdi harekete geçersek – kamu maliyesine el atmak için

    ve kurumsal açığa çıkarmayın – İngiltere’nin parlak bir ekonomik geleceği olabilir. ”
Ayrıca kendi yaklaşımını Bay Brown’un son sınıf savaş stratejisine ve bir kabile İşçi politikacı olarak imajına karşı koymaya karar verdi.
“Son dört yıldır, siyasi bölünme çizgileri aramak yerine diğer partilerle çalışmaya gayret gösterdik” dedi.
“Tony Blair’in okul reformlarını destekledik ve Trident’ı yeniledik, ancak her iki olayda da Hükümet’e zarar verici bir yenilgi yaratabildik.”
Tories’in seçim manifestosunun ilk kısmı yarın yayınlanacak ve kampanyalarının merkezinde İngiltere ve Galler’de NHS ilan edilecek.

    Bununla birlikte, Kültür Sekreteri Ben Bradshaw, Bay Cameron’un konuşmasını “özet değil, soundbites” olarak nitelendirdi.
“Emek, ana akım orta için değişim öneriyor. Ekonomik kriz dönemlerinde aileleri ev ve işlerini korumaya, eğitim ve çıraklık eğitimine yatırım yapmaya ve insanlara yalnızca geçip gelmelerine yardımcı olmaya yardımcı olma. ”
Ancak burada İskoçya’da Tory’nin 11 hedef koltuğunda yapılan yeni bir ankette, yüzde 54’lük bir oranla David Cameron’un Gordon Brown’dan daha iyi Başbakan olacağı düşünülüyor.
1,010 kişinin yaptığı ankette yüzde 53’ün “İskoçya için iyi” olacağını düşündüğünü ve bunun da dörtte üçünün İşçi Hükümeti’nin “yorgun ve başarısız” olduğunu düşündüğü bulundu.

    Diğer hedef koltuklar şu anda partinin İskoç milletvekili David Mundell’in yanı sıra Dumfries ve Galloway tarafından düzenlenen Dumfriesshire, Clydesdale ve Tweeddale; Berwickshire, Roxburgh ve Selkirk; Edinburgh Güney; Argyll ve Bute; Stirling; Perth ve Kuzey Perthshire; Angus; ve Batı Aberdeenshire ve Kincardine’de.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.