Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Carlos Tevez, şampiyonluk yarışını açtı

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:20

Description

Büyük gol atma alışkanlığına sahip küçük oyuncunun Old Trafford’da kült bir kahraman olduğu bir zaman vardı. Şimdi, sadece bir iki günlüğüne, yine olabilir.
Carlos Tevez, City’i United için değiştirmeye çalışırken yazının en tartışmalı devrini tamamladı.
Dün, sezonun en çekişmeli oyunlarından birini seçti. Chelsea, City’nin her iki golüyle ilgili şikayet etti, ancak Tevez’in tartışmalı serbest vuruş klinik olarak dünyanın en zengin kulübünün lig liderlerini yenmesi nedeniyle gönderildi.
Eski tarafına, eski kulübüne Manchester’ın her iki yarısında gidecek olan nihai bir iyilikten dolayı ünvan yarışında bir hayat çizgisi sundu.
Onun için, ömür boyu önce, Birleşmiş Millet yanlılarının “Fergie” şarkılarında geçen sezonun sonuna kadar soundtrack yaptığı anlaşılıyor.

    Mark Hughes bunun yerine Tevez’i koptu. Bedel astronomik olabilir, ancak Old Trafford’da çok iyi bildikleri gibi Tevez hayati hedefleri belirler.
Hiçbiri, kendi takımında ve muhalefette elde edebileceği etki açısından daha önemli değil. ”
Chelsea patronu Carlo Ancelotti serbest vuruş ödülüne üzüldü ancak itiraf etti: “Tevez iyi bir atıcı.”
Eğer bu hedef tartışılabilirse, City’in ilk şüphelisi şüpheli idi. Shaun Wright-Phillips’in vuruşu voleybol tarzında, Miche Richards tarafından Emmanuel Adebayor’un yoluna atıldı.

    Tobolsüz ilk atışını John Terry’den devirdikten sonra Adebayor ribaunda girdi. Ancak ikisi de son derece hak ettiler. Her golün hemen öncesinde Chelsea defans oyuncusu tarafından kurtarılmıştı.
İlk Cech, Wright-Phillips’in haçını kaçırdı ve kaçırdı. Richards onun üzerine yöneldi ve geri çekilen bir Carvalho topun girmesini önlemek için zekice yaptı.
Ve Tevez’in kazananından hemen önce, Branislav İvanoviç Arjantinliyi engelledi. Eski Chelsea adamı Wright-Phillips, işkencecisini yeniden kuruyordu, şansını ayarlamak için çabalıyordu.

    Hughes ekledi: “Başarımız başarımıza göre mükemmeldi. Chelsea’ye karşı geri dönebilmek için büyük bir kredi var. Çok sık olmaz. Chelsea’ya karşı tavır alırsanız, kaçınılmaz olarak oyunu kaybedersiniz. ”
Bu sefer değil. Gerçekten de, City her üç golün de forvet oyuncuları tarafından skorlandığından geriye doğru gitti.
Adebayor, yaz aylarında City’e katıldığında, 25 milyon sterlinlik ücretini açıklayan atak, atletizm ve çeşitli yetenekler getiriyor. Onlara başka bir boyut getirmek imza atmaktı.
Kendi hedefine sırtını vurmak muhtemelen öngördüğü gibi değildi. Chelsea, verildiğinde yenemediği yerde başardı. Didier Drogba altı yardlık kutuya topu yolladı, Ivanovic vuruldu ve Engellendi.

    Rebound, Nicolas Anelka’ya düştü. Dikkat çekici bir şekilde, ikinci kez göz önüne alındı. Fakat Adebayor sırtına ve geçmişte verildi. Tevez vurduktan sonra Drogba ve Ivanovic eşitleme fırsatı buldu ancak en iyi şans Lampard’a düştü.
Normalde 12 yard mesafeden bu kadar güvenilirdi, Şehir sub Nedum Onuoha’nın Drogba’ya geçmesinden sonra hız verdi. Ancak bu sefer doğru tahmin ediliyordu.
“Harika bir kazandı,” dedi Hughes.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.