Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Chris Evans’ın radyo başlangıcı görüşleri bölüştü

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:10

Description

43 yaşındaki çocuk, zaman gösterileri programında milyonlarca dinleyiciye seslendiğinde sinirlendi, ancak Sir Terry’den gelen iyi bir şans mesajı ona bir destek verdiğini söyledi.
Evans, haber okuyucusunu ve yan direksiyon Moira Stuart’ı (60), BBC’ye dönmek için kısık “üç şeref” ile tanıştırmadan önce, sıcak koltuğa yerleşmek için sevilen Beatles klasiği All You Need Is’i seçti.
Fransa’da tatile gelen 71 yaşındaki Sir Terry, önceki gece kendi halefine telefon etti ve kendisine “zekice” vereceğini söyleyen bir sesli mesaj bırakarak.
Evans, Londra’nın merkezinde, sabah 6’dan hemen önce canary yellow Ferrari’de BBC Western House’a geldi ve gösterinin sabah başlangıcına hazırlanmak için çok zaman bıraktı.
Daha sonra saat 10.30’da eşi Natasha Shismanian (28 yaşında) ve 11 aylık oğlu Noah ile birlikte stüdyodan neşeyle çıktı ve büyük gülümseyerek kapıda selamladı.

    Bekleyen hayranlara şunları söyledi: “Stüdyoya geldiğimde biraz gerginim ancak bundan sonra iyiydim.”
Evans’ın müzikal tercihleri ​​ve coşkulu sunum tarzının 27 yıldır Sir Terry’nin şovuna katılan sadık taraftarların bir kısmını uzaklaştırabileceğinden korkuyordu.
Fakat kendilerini TOGs (Terry’nin Eski Geezers ve Gals) olarak adlandıran bu taraftarların birçoğu Evans’a başparmaklarını veriyor. TOG’lerin resmi web sitesinde en adanmış Terry taraftarları, Evans’ın Frank Sinatra’dan Madonna’ya kadar uzanan müzikal seçimlerinden etkilendiklerini belirttiler.
Bir kadın dinleyici, “Müzik şaşırtıcı derecede harika” dedi. “Ben de müzik keyif aldım, ancak aralıksız telefon görüşmelerini çok sinir bozucu buldum” diye ekledi başka. Evans ve ekibi Lynn Bowles ve Jonny Saunders, ilk gösterisi için provaları günlerce geçirmişlerdi. Dinleyicilere şaka yaptı: “Bu bizim ilk gösterimiz değil – bizim yedincimiz. Sadece daha da kötüye gidiyor “dedi.

    Sir Terry Pazar günleri Radio 2’ye döner, 11: 00’de Sevgililer Günü’nden başlar. Müzikal yönetmeni olarak söz yazarı Elio Pace’i (41) seçti.
** DEĞERLENDİRME: CHRIS EVANS’İN KAHVALTI GÖSTERİ **

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.