Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cinayet şüphelisi ABD polisi tarafından öldürüldü

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:40

Description

Şerifin sözcüsü Ed Troyer, Maurice Clemmons polisin Pierce İlçesi araştırmacılar tarafından sağlanan olası saklanma yerleri kullanarak onu takip ettikten sonra işçi sınıfı bir Seattle mahallesinde vurulduğunu söyledi.
Polis, kentteki bir evi Clemmonlar’ın bırakıp bir ipucunu takiben Pazar gününün geç saatlerini bulaştırdı.
Bütün gece kuşatılmasının ardından, özel bir silah ve taktik polisi ekibi Pazartesi sabahı eve girdi ve boş buldular. Ancak polis Clemmons’un orada olduğunu söyledi.
Yetkililer, 37 yaşındaki Clemmons’tan Pazar sabahı, Seattle’ın yaklaşık 35 mil güneyinde bir Tacoma banliyösü olan bir kafede dört Lakewood subayı öldürdüklerinden kuşku duyuyorlar.
Polis, Clemmons’un görevlilerini dizüstü bilgisayarlarında evrak işleriyle uğraşırken çekmesini neyin istemediğinden emin değiller. Clemmons, geçtiğimiz birkaç ayda giderek istikrarsız hale geldi ve bu yılın başlarında bir şerifin temsilcisini yüz yüze yumrukladığı suçlamalarıyla tutuklandı.
Olay yerinde, birkaç on iki polis memuru, bölgedeki tarihteki en büyük insan avından birinin arkasından el sıkışıyor ve birbirlerine vuruyorlardı.
Polis, Clemmons, neredeyse iki gün boyunca kendisine kalacak yer, tıbbi yardım, gezinti ve para sağlayan arkadaşlar ve ailenin ağının yardımıyla koşuşturduğunu söyledi. Bay Troyer, Fox News polisine üç kişiyi ceza yardımı yapma şüphesiyle bir gece tutukladığını söyledi.
Pazartesi günü, yetkililer, şüphelinin silah yara hasarına müdahale ettiğini düşünen Clemmons’un bir kız kardeşini sorguladılar. Troyer, “Onu Seattle’a götürüp bandajlandırdığına inanıyoruz” dedi.
Polis, Clemmons’a yakın kişilerin görevlilerini yanıltıya uğradığına ve Troyer, kendisine yardım eden herhangi bir kişinin suçlamayla karşı karşıya kalabileceğini söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.