Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cipriani ayıptı Rebel

  • Listed: 9 Ekim 2017 07:35

Description

Powell ve Galler’deki İskoçya zaferinden sonra yaptığı gece gündüz golf arabası sürüşünden farklı olarak, teetotal Cipriani, onu iki yıl boyunca Aussie Rules kurallarına uyacak beyin fırtınası için alkol ile suçlayamaz ve İngiltere’den çekişir.
Eski danışmanı Will Carling’in de aralarında bulunduğu başkaları, onunla konuşmaya çalışırken, 22 yaşındaki Cipriani, geleceğinin Wasps yerine yeni Super-15s franchise’inde olduğuna karar verdi.
2011 yılında Rod Macqueen’in tarafı başlayarak bu hareket, İngiltere’nin en azından geç 2012 yılına kadar Cipriani’ye kapısını kapatıyor ve bu noktada Toby Flood ve Shane Geraghty’nin sevdikleri Jonny Wilkinson’un halefi olarak kendini gösterebilirler.
Yine de buna rağmen, dün gece yaptığı Test umutlarını artırabileceğini iddia etmeye çalışıyordu.
“İngiltere her zaman hırsım olmuştur ve umarım bu hareket uluslararası kariyerimi uzun vadede uzatacaktır” dedi.

    “Avustralya’ya gidersem Dan Carter ve Matt Giteau gibi adamlara karşı iyi davranırsam elimden gömleğe el koyarım.
“Biliyorum uzun uçak yolculuğu, ancak bu sadece bir transfer ve sezondaki turlar ve sonbahar uluslar arası turlar var.
“Dünya Kupasında oynamayı bırakmadım. Süper-15’te iyi oynuyorsam umarım bir rol oynarım “dedi. Gökyüzündeki bu pasta, Carling’in Cipriani ile olan bağlarını koparmaya neden olduğunu ve oyuncunun oynamak için yeterli arabasına sahip olmadığını iddia etti. ülkesi için.
Kesinlikle, Cipriani’yi Avustralya’ya taşınmayı seçerse, düşüncesinden çekileceğini açık açık şekilde söyleyen İngiltere menajeri Martin Johnson’un düşüncelerinin aksine.

    En azından meydan okurcasına kendi adamı olduğunu iddia edebilen Cipriani, Johnson’ı seçime gelince onu görmezden gelmeyi seçtikten sonra Johnson’ı görmezden gelmeyi seçti.
Bir İngiltere Saksonya tam arkalı noktası, Cipriani’nin değindiği şey değildi – özellikle de işi ilk aldığında Johnson’un orijinal stand-off seçimi idi.
Uluslararası alanda patlaması üzerine birkaç ciddi yaralamayla engellenen Cipriani, “İngiltere ile istediğim gibi tutamadı. Hafta içi hafta boyunca oynayacaklarını ummuştum. Şu anda İngiltere ile bir yer bulmak için bastırdığımın hiçbir işareti yok. ”
Cipriani, Stade Francais tarafından Kanal genelinde daha kârlı koşullar teklif edildi, ancak eski Wasps takım arkadaşları James Haskell ve Tom Palmer’a katılma şansını reddetti.

    “Fransa’ya gidersem çok fazla şey öğreneceğimi sanmıyorum” dedi. “Buraya benzer bir düzen ve format var.
Hareketinin arkasındaki mantığın bir kısmı, daha düşük profil arzusu ile yatıyor. Aktris Kelly Brook ile olan ilişkisinin kapsamından bıkmıştı.
Dedi ki: “Orada çok fazla paparazzi olacağını sanmıyorum. Gitmemin nedeni bu değil, ancak tüm medya tarafı biraz içeriye giriyor. Bana bir değişiklik yapmak ve hayata ve ragbi hakkında yeni bir bakış açısına sahip olmak için ortamı değiştirmeliydim. ”
Papaazzi saldırılarının dün İngiltere’nin bir diğer yerinde oynaması, Andy Goode’nin dün Süper 15’lere gitme kararında rol oynamadığını varsaymak güvenli.

    Goode, Fransız yan Brive’den Güney Afrika’daki Köpekbalıklarıyla takım haline geldi.
Blues ikinci sıra Bradley Davies, Perşembe gecesi annesinin ölümüne rağmen, Cuma günü Fransa ile yüzleşmek için yaralanan Alun Wyn Jones’un yerini alacak.
İskoçya’nın Chris Paterson geçen hafta sonu Galler’e karşı böbrek hasarını sürdürdükten sonra Cardiff’teki hastaneden serbest bırakıldı.
Takım arkadaşı Thom Evans’ın ikinci boyun operasyonundan iyi bir iyileşme yaptıktan sonra önümüzdeki hafta ona katılması bekleniyor.
Worcester iki yıllık bir sözleşme ile Newcastle sırt sıralamasında Adam Balding’i imzaladı.
Worcester ragbi direktörü Mike Ruddock “Arka sıradaki havuzumuzu daha da güçlendirdiğimiz için çok mutluyum” dedi.

    “Adam eski bir Gloucester kaptanı ve Premiership ragbisinde çok saygın bir figür.” “İngiltere ile istediğim gibi dışarı çıkmadı”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.