Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Coventry patronu Chris Coleman nakit dikkatli

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:30

Description

Chris Coleman, ciddi finansal kısıtlamalar getirilmediği sürece birçok kulüp nakit sıkıntısı çeken Portsmouth’taki aynı üzücü azalmayı izleyebilir.
Coventry müdürü Coleman, az miktarda para çekmeyen ve herhangi bir bankaya bir kuruş borcu olmayan bir kulübün patronu olduğu, çok nadir bir ırktan biri olduğunu iddia ediyor.
Tam tersi olarak, Pompey finansal yıpranmanın eşiğinde duruyor ve durumu güne göre daha da kötüye gidiyor.
Her ne kadar yönetici Avram Grant takımını alan dışı problemlerden uzak tutmaya çalışmış olsa da, bu zavallı oyuncunun ve hayranlarının tamamen hayal kırıklığına uğradığını göstermesi açıktı.
Destekçiler, üçüncü tur maçtan sonra olan biteni sesizlemek için ana girişin dışında toplandılar.
Coleman, “Portsmouth iyi geçmişi olan uygun bir futbol kulübüdür ve gelip oynamak her zaman zor bir yerdir” dedi. Fanlar her zaman gürültülü ve çok tutkulu ve tabii ki öfkelerini yerin dışındaki protestolarla havaya uçuruyorlardı.

    “Bu durumda böyle bir kulübün olması hoş değil. 18 aydan daha kısa bir süre önce FA Cup’ı kazanıyorlardı, bu nedenle Portsmouth hayranı iseniz özellikle hayal kırıklığı yaratıyor.
“Birkaç sezon önce Coventry benzer bir büyüyle geçti ve sadece istikrarı sağladık. Mali açıdan biz, para çekmecesiz olmayan, ülkedeki tek kulüplerden biriyiz. Bankaya hiç para borçlu değiliz.
“Destekçilerimize her zamankinden Leeds veya hatta Charlton gibi büyük kulüplere bakmanız gerektiğini söyledik. Küme düştükleri, kayıp oldukları, en iyi oyuncularını kaybettikleri ve baştan başlamak zorunda kaldıkları.
“Neyse ki, bizimle hiç bu kadar uzaklaşmadı. Hâlâ ekibe katılıyoruz ancak bizi henüz Premier Lig’e götürmek için ekibimiz yok. Fakat kulübümüzde her şey yerinde. Mali açıdan istikrarlıyız ve puzzleın son parçası inşa etmeye çalıştığımız kadro.

    “Herkesin biraz heyecan görmek ve kulübünüzün para harcamak istediğini düşünen bir şey var. Fakat yukarıya çıkmak ve sadece acayip vakit geçirmek gibi bir durum değil. Dikkatli olmalısın. Kulüpler, eğer yükselirlerse, her şeyin üstesinden gelmek için kumar oynayamayacağını düşünmelidirler. ”
Grant, Pompey’in transfer ambargosunun yakında kaldırılacağını umarak güçlendirebilir. 10 Ocak’ta gerçekleşebileceği söylendi ve sorunlardan ışık tutmaya çalışılıyor.
Pompey, bir ay içinde ayakta kalabilmek için yeterli kaynağa sahip olup olmadığını sordu. Grant şöyle dedi: “Burada bir ay, 20 yıl gibi. 10 yıl bekleyelim ve görelim. İki seçenek. Ya vazgeçtim, üzgün olmak ve sana uzun bir yüzle gelmek, yoksa elimden gelenin en iyisini yapmaya ve çözüm bulmaya çalışıyorum. En kolay şey ağlamak ve ne kadar zor olduğunu söylemek. Ama çözüm arıyorum.

    “Ocak çok önemli. Sadece Ocak ayında oyuncular getirebiliriz. Ocak ayında oyuncuları getirme hayranı değilim, ancak ekibini daha da güçlendirmeliyiz. ”
David Bell, Coventry’yi öne koydu ve Kevin-Prince Boateng’in başlığı bir tekrar kazanmasına rağmen, Sky Blues kendine güvenmeli.
Portsmouth (4-4-2): Begovic; Finnan, Kaboul, Wilson, Hreidarsson; Diop (Utaka 71), Boateng, Brown, Hughes (Mullins 57); Smith, Piquionne (Webber 79). Amaç: Boateng 44.
Coventry (4-4-2): Westwood (Konstantopoulos 46); Wright, McPake, Wood, Cranie; Bell, Gunnarsson, Clingan, McIndoe; Morrison (Best 74), Eastwood. Rezervasyon yaptırdı: Wright, Wood. Amaç: Bell 30.

    Hakem: P Dowd (Staffordshire).

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.