Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Damien Hirst, Ronnie O’Sullivan için resim yapacak

  • Listed: 11 Ekim 2017 20:10

Description

O’Sullivan, bu hafta Pukka Pies İngiltere Şampiyonasında yenilecek her insana baktı. Ancak bu öğleden sonra eski Master şampiyonu Mark Selby’ye ağzıyla sulayan çeyrek final maçında oynuyor.
34 yaşındaki O’Sullivan, oyunun son şafağının ve oyuncuların önderliğindeki patronların devrilmesini takiben olaylarda ve para ödüllerinde muhtemel artışın önde gelenlerinden biri oldu. Ve Telford’da, kendisine uygulama masasında bile yardım eden tartışmalı sanatçı Hirst tarafından destekleniyor.
46 yaşındaki Hirst, köpekbalıkları ve formaldehit veya kafatası heykelleri ile asılmış koyun sergilemekle ünlüdür.
O’Sullivan’ın benzersiz yeteneklerini, elindeki bir ipucu ile Pablo Picasso ve Vincent van Gogh gibi sanatsal dahilere kıyasla kaydetti.

    Ancak Hirst, spot resimlerinin yeni bir bilardo versiyonu ile tuval üzerine oynadığı tutkuyu göstermeye hazır. Böylece, Dünya No1 O’Sullivan’a hediye edilecek.
Düzenli olarak Devon’daki evinde bilardo oynayan Hirst şunları söyledi: “Uygulama masasında Ronnie için topları topladım. Ünlü bir top çocuğu gibiyim ve birkaç kez ayak parmaklarına basmıştım. Snooker’a dayalı spot tablolarımı yapmayı düşünüyorum.
“Beyazı götürürseniz, 21 top var, bu yüzden yeşil bir zeminde renkli toplarla yedide üç olacaktı. Noel için Ronnie’ye vereceğim. Bilardo elemanını bilardo severim. Ve bir adamın bir makine gibi olmaya çalıştığı, ancak içgüdüsel olarak şeyler yapması fikrinden hoşlanıyorum. Makineler sıkıcıdır, ancak insanlar değildir. Ronnie ve John Higgins izlemek için bir sevinç. ”

    Çok milyonerlik O’Sullivan, oynayan rakiplerinin çoğunu kazanç liginde takip ederken, insanların Hirst’in çalışması için ne kadar çok şey çıkarmaya hazır olduklarından endişe ediyordu.
Elmasla kaplanmış bir Hirst kafatası, bir zamanlar 50million’luk bir getiriyi getirirken, geçen yıl yapılan bir açık artırmada 70m’den fazla miktar arttı. Nokta tablolar altı rakamlı harçlar için geçerlidir.
Hirst şunları söyledi: “Ronnie benim açık artırmalarımdan birine geldi; spot tabloların gidişatına inanamıyordu. Formaldehitteki hayvanlardan daha garipti. ”
Ve nadiren kendini masaya takılıp bırakmayan maverick O’Sullivan’a tavsiyesi, bunu devam ettirmekti. Hirst şunları ekledi: “Eskiden Beatles’a girerdim, spot ışığında kendilerine her zaman sadık kaldılar. Ronnie aynıdır, baskısı altındaysa serinliğini kaybetmez “.

    O’Sullivan, bu hafta ilk turda Matthew Stevens ve ardından Peter Ebdon’ın zorluklarını ortadan kaldırmak için oynadığı maçın en üstünde yer alıyor. Fakat, tam dolu Leicester’in dünyası No7 Selby’ye karşı elini kolu tutacak yükselen yıldızı Jamie Cope ve Stephen Hendry için muhasebe yaptıktan sonra güven endişeleri taşıyor.
Ancak bugünkü çeyrek final için Selby’nin hazırlıkları, lüks spor otomobilinin otelin dışından çalınmasının ardından vuruldu.
Selby ve menajeri Mukesh Parmar, Hendry üzerindeki zaferi sonrasında odanın soyulduğunu öğrenmek için Salı gecesi geç saatlerde otele geri döndü.
Bir dizüstü bilgisayar ve iPod çekildi – Selby’nin C sınıfı Mercedes’in anahtarları ile birlikte, ilk arabası ve büyük zaman geçtikten sonra kendisine hediye edildi.

    Durağan bir Selby şöyle dedi: “Biraz hıyar vericiydi ama ne yapabilirsiniz. Polis ellerinden gelen her şeyi yapmış. Geldiler ve parmak izlerimizi aldılar, çünkü hem benim hem de Mukesh’ler arabadaydı.
“Ben bir daha asla göremeyeceğimi sanmıyorum – ama daha kötü şeyler oluyor. Zaten turnuva dışında olabilirim. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.