Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Darbe teklifine rağmen iş gücü desteği

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:35

Description

The Sunday Telegraph’ın ICM araştırması, Tories’in% 40 oranında düzeldiği ve İşgücü% 30’da bir artış gösterdiğini ortaya koydu. Liberal Demokratlar% 18’de bir aşağı kaldı.
Tories’in öncüsünün hafifçe daralması, Gordon Brown’un iki eski Kabine bakanı tarafından darbeye mahkûm edilmesiyle sonuçlanan İşçi Partisi için bir diğer fırtınalı haftanın sonunda geldi.
Geoff Hoon ve Patricia Hewitt’in Çarşamba günü hareket ettikten sonra başkanlığındaki acil tehlike hızla sıçtı.
Ancak drama, bazı meslektaşlarının destek ifadelerinden duydukları huzursuzluk ve kıskançlık göz önüne alındığında, Bakanlar Kurulu’ndaki otoritesi ve desteği hakkındaki sorularını tekrarladı.
Ancak ICM tarafından yapılan anket, David Cameron’un yalnızca 16 sandalyeden oluşan bir Commons çoğunluğunu kazanmak için yolda olduğunu ileri sürdü.
Küçük bir farkla, daha fazla sayıda seçmen, İş Bulma’nın, Bay Brown’u başkan olmadan daha kötü,% 41 ila% 35 daha iyi yapacağını düşünüyordu.
:: ICM Research, 6-7 Ocak 2010’da 18 yaşındaki 1.003 yetişkinten oluşan bir rastgele örneklem ile görüştü. Röportajlar yetişkin profiline göre ağırlıklandırılmış ve ülke çapında yapıldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.