Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

De Menezes anıtı Metro istasyonunda

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:30

Description

Akrabalar, Transport for London (TfL), Brezilya’nın renkli bir mozaik resminin Stockwell Metro İstasyonu’nda kalmasına izin vermeye karar verdiğini söyledi.
Hareket, iki taraf arasında 22 Temmuz 2005 tarihinde ölümüne ilişkin kalıcı bir anıtı savunan birkaç yılda sona eriyor.
Yerel sanatçı Mary Edwards tarafından yaratılan mozaik, çiçek, mum, resim ve gazete makalelerinin doğaçlama kaldırım tapınağının yerini alacak.
Ölümünden önce onunla birlikte yaşayan Bay Menezes’in kuzeni Vivian Figueiredo, kararından memnun olduğunu söyledi.
“Jean’in öldürülmesi için hiçbir zaman adalete kavuşamayacağımız acı, bize her gün uğramaya devam ediyor ancak hafızasını bilmenin, bu anıt aracılığıyla yerel toplulukta canlı tutulacağını hayal edebileceğimiz bir haraç olduğunu” söyledi. yüreklerimizin altından bize destek olan halkın. ”

    27 yaşındaki Bay Menezes, 21 Temmuz saldırılarının başarısız olduğu günlerde, intihar bombacısı Hüseyin Osman’ın peşinde terörle mücadele görevlileri tarafından vurularak öldürüldü.
Çekimler, polis taktiklerini, denetimi ve kömür üzerinde bireysel kararları çeken geniş çaplı bir dizi soruşturma başlattı.
Jürinin polisin çekim hesabını reddetmesinden sonra, Başsavcı Sir Michael Wright, geçen yıl yapılan çok sayıdaki kiloluk bir soruşturmanın sonunda açık bir karar verdi.
Aile geçen ay Metropolitan Polis’ten altı rakamlı bir tazminat anlaşması imzaladı. .

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.