Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dört yıldızlı Rooney United top gönderdi

  • Listed: 10 Ekim 2017 21:50

Description

Rooney, United’ı, anti-Glazer şarkılarından oluşan bir ortamda sadece yedi dakika sonra öne koydu.
İkinci periyotta endişe verici anlar yaşadıktan sonra, İngiltere yıldızından üç dakika sonra iki gol, dördüncü Birleşik Hat-hattını durdurma zamanında iyi bir önlem almadan önce tamamladı.
Standlarındaki birlik için yalvarmak için yaptığı program notlarının büyük bir kısmını kullandıktan sonra Sir Alex Ferguson, sahada yankılanan anti-Glazer şanların hacmi ve düzenliliğinden dehşete olmalıydı.
Ancak, United kontrolündeydi ve Nani, Michael Owen’ın en iyi şansı için mükemmel bir ters geçiş yapmıştı, yalnızca eski Manchester United savunma oyuncusu Paul McShane’nin umutsuz bir mücadele ile onu Boaz Myhill’e geri getirmesi için.
Ancak Hull, Paul Scholes bir vuruş patlattı ve İngiltere’de forvet oyuncusu Rooney, ikinci el dokunuşunu Myhill’in ötesine geçirmek için gevşek topa tuttu.
İlk yarı masrafı onların akıcılığını birleştirdi. Rooney sert mücadeleye devam etti ve 25 metrelik bir atışla az farkla gol attı.
Rakibinden sıyrılan Kamel Ghilas, McShane’nin haçına ağlarla buluştan top kalecinin neresinden gidiyor direksiyon golü sağ kanattan okunaklı tezahürat yaptı.
Ama sonra Rooney komuta etti. Myhill, Nani’nin serbest vuruşunu kendi geçit tezgahına dikti ve sonra Andy Dawson’ı düzleştirdi, Rooney’in acımasız bir sonuyla sömürülen Hull kutusuna karışıklık yarattı.
Portekizli geniş adam ana yasaya mükemmel bir destekleyici rol oynamaya devam ettiği sürece, İngiltere adamı Nani çaprazla dikkat çekerek başını salladı. Rooney durma zamanında tekrar vurmadan önce Hull diz çökmüştü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.