Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Emeklilik aykırı işçi isyanını çağırın

  • Listed: 9 Ekim 2017 17:45

Description

Hükümet, devlet emekli maaşının bir bölümünü nisan ayına kadar dondurmayı önerdi ancak emekli olanlara emekli olduklarını söylüyor.
Haftanın 92.25 dolarlık temel emeklilik aylığı yüzde 2,5 oranında artsa da, Şansölye Alistair Darling, zammı toplam ev paketimini oluşturan yeni devlet ikinci emeklilik maaşına benzemekten vazgeçmeye karar verdi .
Hareket milyonlarca kişiye ulaşacak ve Liberal Demokratlar şu anda enflasyon yüzde 3,5 seviyesinde gerçek anlamda bir kesintiye uğradığını iddia ediyor.
Parti genel başkanı Nick Clegg, İşçi tezgahlarının, dün gece yarınki bir Commons hareketinde dondurulmayla ilgili oylamaya katılmaya ikna etmesini umuyor.
Dün akşam Pazar Ekspresi’ne verdiği demeçte “Büyük emekli maaşı ihanetine tabii. “Sen 9 milyon emeklinin mektubu alıp Nisan ayına kadar emeklilik aylığına ne olacağını söylediklerini ve Brown’dan bir artış sözü aldıklarını düşünüyorlar, ama aslında gördükleri küçük baskıyı incelediğinde Aslında gerçek terimler kesildi.

    “Dokuz milyon emeklinin hakkı olması gereken miktardan yaklaşık yarım milyar lira daha az.
“Bu, önümüzdeki yıl yaklaşık olarak 60 sterline kadar dokuz milyon emekliyi kısa süre içinde değişiyor.
Brown ve Darling’in bir kesimi bir artış olarak tanımlamaya çalıştıkları çok çirkin. ”
İşçi Partisinin seçim sloganıyla yaptığı konuşmada şunları ekledi: “Bu herkes için daha adil bir gelecek değil, bu bir aldatmadır.”
O 60 £ “küçük bir miktar değildi” dedi.

    Sheffield’da emekli çiftin evini soğuk bir günde ısıtmanın çok zor olduğunu belirten bir mektubumuz var, Sheffield’ın çevresindeki otobüsü sadece sıcak kalmaları için yola koyuyorlar.
“Çiftin 60 sterlininin çok değil, özellikle soğuk hava ve çiftin yüzleşmek zorunda kaldığı faturalarla ilgili olduğunu söyle.”
Bununla birlikte emeklilik bakanı Angela Eagle, “Emekliler kaybetmiyor. Bunu önermek sorumsuzca korkutmaktır.
“Bu yıl emeklilerin cebine ekstra bir £ 1bn koyacağız. Temel Eyalet Emekliliği’nde kazanç artışı sağlanarak, mümkün olduğunca çok emekliyene ulaşmak için yardımımızı hedeflemeyi seçtik ve bunun için hiçbir özür diliyorum. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.