Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Enerji şirketi 800 işe kadar balta tutuyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:40

Description

Şirket, Rayleigh, Essex’deki tesislerini kapatacak ve kendi bünyesindeki teknik destek ekiplerinden 75 iş, enerji hizmetleri sektöründen ise 125 iş kesintisi yapacak.
Birlik yetkilileri, toplam 800 iş kayıpunun “şok” olduğunu söyledi.
E.ON, iş dünyasının herhangi bir yerindeki müşteri hizmetlerinde çok sayıda ilave rol oluşturacağını söyledi.
E.ON’un perakende ticaretinin genel müdürü Graham Bartlett şunları söyledi: “Müşterilerimizin mümkün olan en iyi hizmeti hak ettiğine inanıyoruz ve bu değişiklikler şimdiye kadar yaptığımız iyileştirmeleri tamamlamak için daha da ilerleme sağlayacaktır.”
Unison, Hükümeti adım atmaya ve Rayleigh’deki işlerden kurtarmaya yardım etmeye çağırdı. Genel Sekreter Dave Prentis: “Bu duyuru, E.ON’daki merkez işçilerini çağırmak için acı bir darbe ve korkunç bir şok olacak. Her bir fazlalık kişisel bir trajedi ve yüzlerce iş kaybı, ailelere Rayleigh’i zorla vuruyor. zor ve orada çok az alternatif iş var.
“Şirketin başka yerlerde istihdam yaratması soğuk bir rahatlık olacak, ailelerin kendilerini kökünden çıkarmak ve yüzlerce mil uzaklaşmak çok zor. Yerel işletmeler ve mağazalar acı çekiyor, çünkü insanlar para ödemek için mücadele edecekler. çıplak esastır E.ON tekrar düşünmek zorundadır.Her yere bir çağrı merkezi kurabilirlerdi, bu yüzden bu işleri Rayleigh’de tutmayı seçebilirlerdi.
“E.ON müşterileri her ay büyük faturalarla karşı karşıyalar ve şirket büyük kazançlar elde etmeye devam ediyor Bu çirkin kesintileri yapmak zorunda değiller Enerji için rekabetçi pazarın başarısız olduğu açıktır Hükümet adım atmanın zamanı geldi ve enerji tedarikçilerini devreye sokmak için şiddetli harekete geçti. ”
FA Kupasına sponsorluk yapan şirket, gereksiz yere gönüllü arayacağını ve uygun durumlarda tehcir paketleri sunacağını söyledi.
Şirket, İngiltere operasyonları boyunca 16.000’den fazla işçi çalıştırıyor ve yaklaşık 5.5 milyon elektrik ve gaz müşterisi var.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.