Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Eurostar, £ 10 milyon tazminat ödeyecek

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:50

Description

Para yaklaşık 100.000 müşteriye gidecek ve birçoğu Eurostar trenlerinin Noel’den önce Kanal Tüneli’nde bozulduğu saatlerce mahsur kaldı.
Şirket, trenlerinin elektriklerini kirlettiği için yanlış karı sorumlu tuttu. Arızalara ilişkin bağımsız bir raporun bu ayın sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.
Eurostar, yüksek hızlı trenlerde değişiklik yaparken tüm hizmetleri üç gün boyunca hurdaya attı, ancak Noel’e kadar geçen günlerde sınırlı bir servis çalıştırabildi.
Eurostar başkanı Richard Brown, yolculara bir özür mektubunda “Noel öncesi hizmetlerin aksamasını takiben müşterilerimizin güvenini geri kazanmamız gerektiğinin çok iyi farkındayız” dedi.
“Beklediğiniz hizmet standardını sağlamadık ve meydana gelen sorunlardan özür dileriz.
“Sizi şiddetli havalarda en sağlam ve güvenilir hizmet sunmak için mümkün olan her şeyi yaptığımızı göstermek istiyoruz, ayrıca daha iyi bilgi ihtiyacımızın farkındayız” dedi.
Bay Brown, şirketin daha iyi gerçek zamanlı bilgi sağlamak için iletişim süreçlerini güçlendirdiğini, trenlerde tutulan yiyecek ve içecek miktarını arttırdığını ve aşırı hava koşulları için özel bir takvim geliştirdiğini söyledi.
Hava kötü olduğunda mühendisler tünele girmeden önce trenleri kontrol edeceklerini ve hızlarının kısıtlanacağını söyledi.
Bay Brown, “Eurostar’ın asla aşırı hava bozulmalarına maruz kalmayacağını garanti edemeyiz, aksine bozulma ihtimalini en aza indirgemek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi. haklı olarak beklediğiniz bakım. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.