Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Eurostar hizmetleri hala bozuldu

  • Listed: 9 Ekim 2017 07:10

Description

Geçtiğimiz haftalarda iki düzenli tren arasındaki kazanın ardından bölgedeki hizmetler bozuldu ancak Eurostar, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, normal dönüş süresine 50 dakika kadar süre tanıyacak bir saptırma yöntemi kullanarak üç geri dönüş servisini çalıştırabileceğini söyledi.
Eurostar acil servislerin ve soruşturma ekibinin Pazartesi günü kazanın bulunduğu bölgede olduğunu ve önümüzdeki günlerde de aynı kalacağını söyledi.
Sonuç olarak, Belçika’nın başkentindeki çevrede hiçbir tren servisi bulunamadı.
Tam hizmetlerin en erken 2 Mart tarihine kadar devam etmesi beklenmemekle birlikte önümüzdeki cuma kadar doğrudan hizmetlerin sayısının bir miktar artacağı bekleniyor.
Şirket, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yeni rota banliyö banliyö hatları üzerindedir ve bu nedenle erişim çok sınırlıdır, Eurostar yalnızca her yöndeki normal dokuz hizmet yerine üç dönüş trenini çalıştırabilmektedir.
“Bu hizmetler, kazadan sonra başarıyla çalışan Lille ve Brüksel arasındaki sık sık servis otobüsü hizmeti ile güçlendirilecek.
“İngiltere ve Brüksel arasında yapılan tüm Eurostar yolcularına, en iyi alternatif seyahat düzenlemelerinin yapıldığından emin olabilirsiniz.
Ancak, seyahat etmeyi istemeyen yolcular, biletlerini daha geç bir tarihte değiştirebilecek ya da geri ödeme alabilecek. ”
Londra ve Paris / Disneyland Resort Paris arasındaki servisler normal olarak çalışmaktadır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.