Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Fuller, Potterların tekrar çalmasını sağladı

  • Listed: 8 Ekim 2017 20:40

Description

Shaun Wright-Phillips, İngiliz patron Fabio Capello’nun önünde Ryan Shawcross’un felâket bir gafden sonra City’i birinci yarıya götürmesine neden oldu.
Ancak Stoke teslim olmayı reddetti ve Shay Given, Delap’ın atışını toplamak için hattından çıkamadığında, Fuller eşitlemek için bir ceset yığını aldı.
Stphen takımının savunmasından Stephen Ireland tarafından sadece 11 dakika sonra gönderilen Wright-Phillips, ilerleyen Thomas Sorensen’in üzerine topu kaldırdı.
Ryan Shawcross geri döndü ve durumu kontrol altına almış görünüyordu, ilk önce tekmeyi tamamen özlüyordu, sonra devrilmeyi takiben bir köşeye doğru Wright-Phillips’in yolunun en kolay yolu için dışarı fırlayacak bir topa yöneldi. bir yarda bitiyor.
Capello’nun ne yaptığını kim biliyor ama muhtemelen Shawcross’u, bazı çeyreklerde önerilmiş olan 23 kişilik Dünya Kupası ekibinde bir yer ayırmaya zihinsel not vermeyi içermiyordu.
Kendine hasar vermenin yanı sıra Stoke, Matthew Etherington’ı ve onun yerine geçen Liam Lawrence’ı mola almadan önce zararsız olaylarda devam eden ciddi görünümlü yaralanmalara uğrattı.
Yeniden başlatmanın ardından Andy Wilkinson zorla 10 dakika içinde mecbur edildiğinde, ziyaretçilerin sefil bir öğleden sonra dayanmaları hedeflendi.
Sonra Delap bombalarından birine fırladı ve tüm yarışmayı değiştirdi. Shay Given, ünlü kariyeri boyunca pek çok övgü aldı. Yine de altı yarda kutusunda defans oyuncularına yardım etmek için hattından ayrılmaya gönülsüz davranıyor.
Delap’ın füzeleri hedef aldığı tam da budur ve Fuller kendisinden geçmiş bir başlık kullanmasıyla İrlandalı, hattına kök salmış kalmıştır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.