Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gaydamak: Kötü sürprizlerden hiç vazgeçmedim

  • Listed: 10 Ekim 2017 00:30

Description

Mevcut sahipler sorumluluğu önceki rejime kaydırmaya çalıştı, ancak kulübü tekrar Ali Al Faraj’a satmadan önce Ağustos ayında Süleyman El Fahim’e satan Gaydamak, durumu iyi durumda bıraktığını söyledi. Ayrıca Pompey tarafından 28 milyon pound borcunu taşıdığını ve kulüp neredeyse HM Revenue and Customs’ın dilekçesini kaldırdığını iddia ediyor.
Gaydamak, fansonline.net’e şunları söyledi: “Benim borçum ki, [borçların] tamir edilebilir ve Premier League bağlamında diğer kulüplerden daha iyi veya daha iyi olmadığı söylenebilir. Aslında, Portsmouth’daki borç oranı muhtemelen en düşük.”
“Kulübü almaya çalışan insanlar çok ısrarcı davrandılar, yaz aylarında satın almaya çalıştılar ve onlara kimin arkasında olduğundan emin olamadığım için onlara satmamaya karar verdim ve emin olamadım. paralarının kaynağı.
“Bu çatlaklar ne elde ettiğini biliyor, her ay karşılamak için bir ücret faturası ve vergi faturası olduğunu fark etmiş olmalılar, hiç sürpriz yok” dedi.
Gaydamak, 20 milyon pound daha yazdıklarını söyledi.
O ekledi: “Hisse senedi ve yönetmen kredileri zamanımda kulübe £ 50million yaptı.
“Süleyman’ın durum incelemesini tamamlamasından sonra danışmanları ile oturduk ve şu anda 2,5 milyon sterlin tutarındaki Barclays borcunu garanti etmeye devam eden ve 28 milyon sterlin olan £ 9 milyonluk krediyi bırakarak kulübü £ 1 karşılığında satmaya karar verildi. Bu ayın geri ödenmesine, 2012’de geri kalanın vadesi geldi. Bu sözleşmeyle verilen sözleşmeydi, ancak sonuçta yaptığım kredilerin yaklaşık 20 milyon avroluk kısmını mahsup ettim. ”
Kulüp yetkilileri Pazartesi günü Aralık ayı ücretlerinin 1.8 milyon sterline inandığını açıkladı ancak Salı günü ödeneceğini ancak Profesyonel Futbolcular Birliği’ne (PFA) artık daha fazla gecikme yaşandığını söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.