Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Genç baş Dan Cole için sıkı bir çağrı

  • Listed: 8 Ekim 2017 18:15

Description

Öte yandan İngiltere’ye gidiş şekli Dan Cole’un David Wilson yerine yaptığı seçimin pazar günü Roma’ya İtalya’ya karşı çıkmasıyla bir dahilik darbesi olacağını gösteriyor.
22 yaşındaki Cole, Premiership ve Avrupa’da acele etti ve ekip menajeri Altı Uluslar için Julian White’ın ve Phil Vickery’nin olmayacağını bildiği anda İngiltere’nin sıkı tutumunda olmalıydı.
Cole’un 19 taşının etkisi Leicester için kesin. Fakat kendisi, sadece Stadio Flaminio’da İngiltere’ye karşı paketi atacağı Beyaz ve Martin Castrogiovanni’ye yaralanmalarıyla ön plana çıktı.
İki ay öncesine kadar Cole, Leicester teknik direktörü Richard Cockerill’in üçüncü ya da en iyi ikinci tercihi oldu. Ancak Kaplanlar geçen ay Wasps’ı vurdular ve Wilson’ın boyun yaralanması fırsatını sağladığında İngiltere’nin gevşek başı Tim Payne’i yok etti.

    Cole, geçen Cumartesi günü Wales’teki zaferle 20 dakika sonra yükselişe geçti “Bu çok hızlı oldu” dedi.
“Sezonun başında bunu beklemiyordum ama bir şans verildi ve burada sona erdi. Bu büyük bir sürpriz.
“Leicester takımında olmak için oyununuzu yükseltmeniz gerekiyor, aksi takdirde Cockers sizi seçmeyecek. Amacım Leicester tarafında kendimi kurmak ve Cockers’ın güvenebileceği güvenilir bir oyuncu olmasıydı, böylece beni korkutmak zorunda kalmadı. ”
Cole bunun ötesine geçti. Wilson’un Roma’daki tezgâhta bulunacak kadar uyması bekleniyor.
Eğer bunu yapmazsa, bir yabancı da çağırılmalıdır. İngiltere’deki scrum antrenörü Graham Rowntree, “O köprüden geçtiğimizde köprüden geçeceğiz” dedi.

    Tighthead sadece temel taşı değil, aynı zamanda yeterince doldurmak için en zor olanıdır; Rowntree, Cole ve Wilson, 24 gibi değerli uzun vadeli varlıkları elinde tutmaktan övgüyle söz eder. “Onlar için kolay olmayacak ve bunu anlamalıyız” dedi Rowntree. “Dan ve Davey iyi genç delikanlılar ve onlara güvenmediğimiz takdirde onları oraya sokmayız.
“Ya yapıyorsun ya da değilsin ve Dan bunu yapıyor. Dan’e scrum’un dışına da bak. O bizim istediğimiz her şeydir.
“Bütün genç delikanlıları izliyoruz, oysa oynamak zorunda olduğu için onun için dik bir öğrenme eğrisi var” Süre yok. Cole, Welford Yolu’ndaki hastanede dünyaya geldi ve Market Harborough’daki Johnson – Robert Smyth gibi aynı okula gitmek için büyük bir servete sahipti – ancak bu sefer geçen sezondur, National Division One’de Nottingham’a kredi kullanıyordu.

    Bedford tarafından iki mevsimi ödünç alındı ​​ve son sprint ilerlemesi sabit ve unspectacular olana kadar.
İngiltere öncülüğü antrenörü John Wells, “Özellikle genç kulübelerin ve özellikle de genç başparmakların birçoğu oyun oynamaya ihtiyaç duyuyorlar” dedi. “Ritüel kazanmak ve sahneye girmek için sahada zaman lazım.
Leicester için ard arda dokuz maçta yer aldı ve onlarla oynarken muhalefetle nasıl başa çıkılacağı ve baskı uygulayacağı konusunda kendine güvendi. ”
İngiltere’nin tek değişimi, Rick Flutey’nin merkezde, Toby Flood’un Wales’le karşılaşmayacağı, kasıklarında bir yaralanma söz konusudur.

    Ancak Johnson, paketin her satırında bir bankın adını ertelemesine neden olan başka sorunlar var. İngiltere kaptanı Steve Borthwick hastalıktan kurtuluyor ve şimdi ikinci sıra ortağı Simon Shaw da.
Dün ne eğitildi ne de asgari Lewis Moody, Courtney Lawes’in Northampton’a istediği gibi geri dönemedi.
Johnson hala Lawes, Newcastle’a karşı Azizler için Cumartesi günü oynayacağını düşünüyor ancak bugün İngiltere’ye giden İngiltere partisi dün XV’den ve yedi yedekin yarın kararlaştırılacağı bir diğer dokuzdan oluşacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.