Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Geri Sunday Express Kampanyamız: Çocuklara sportif bir şans verin

  • Listed: 8 Ekim 2017 21:15

Description

Para, futbol sahaları, atletizm izleri ve tenis kortları kurarak gençleri kendi ülkelerinden uzaklaştıracak şekilde kullanılabilir
yatak odaları ve büyük açık havada.
*** GERİ KAMPANYASI: BURAYA 10 DOWNING STREET ONLINE SEÇİMİ İMZALANDI ***
Çocuklukta şişmanlık seviyelerinin yükselmesi ve Viktorya döneminde kemikten arındırılmış hastalık raşitizminin geri dönüşüyle ​​birlikte Hükümeti harekete geçmeye çağırıyoruz.
Teklifimiz NHS bütçesine baskı yapmakla kalmayacak aynı zamanda antisosyal davranış miktarını da azaltacaktır.
Chingford için Tory’nin milletvekili Duncan Smith ve Essex’teki Woodford Green, sosyal adalet için çok etkili olan Merkezi’ni yönetiyor.

    Haçlı seferi destekleyerek şunları söyledi: “Bilgisayar oyunları satılarak üretilen yüksek katma değer vergisinin daha iyi spor tesisleri geliştirilmesi fikri yakından bakılması gereken bir şey.
“Özellikle iç şehirlerde, satılan alanlar ve rekreasyon merkezleri oynamak için çok fazla örnek var.
ve arazi yeniden geliştirildi.
*** GERİ KAMPANYASI: BURAYA 10 DOWNING STREET ONLINE SEÇİMİ İMZALANDI ***
“Sonuç olarak, aşırı enerji ve adrenalin düzeyleri pompalayarak çok fazla çocuk okula geliyor ve buharları boşaltacak hiçbir yeri yok. Bu aşırı enerji doğru yoldan atılmıyorsa, gelecekte çok büyük sorunlara neden olabilir.

    “Bir sürü genç, üst katlarına sadece odalarına gidip saatlerce video oyunları oynuyor ve bu konunun önemine yardımcı değil.
“Topluluğun sporun oynayabileceği rolü araştırmaya başladık. Bu yüzden Sunday Express’i çocuklukta şişmanlıkla mücadelede destekledim ve daha fazlasını teşvik etmek için bir şeyler yapılması gerektiğini kabul ettik.
gençler aktifleşsinler.
“Bence bu KDV önerisine uygun düşünce verilmeli ve belki de bunun başarıya ulaşıp bakılmadığını denemek için bir deneme süresi verilmelidir.
“İngiliz halkının vergilerinin harcamasını sevmemekle birlikte pek çok şey var ancak bence büyük çoğunluğun böyle bir fikri destekleyeceğini düşünüyorum.”

    Sigorta şirketi Aviva’nın yakın tarihli bir araştırmasında gençler, haftalık olarak spor yapmaktanse 20 kat fazla televizyon izlediklerini veya video oyunları oynadıklarını keşfettiler.
*** GERİ KAMPANYASI: BURAYA 10 DOWNING STREET ONLINE SEÇİMİ İMZALANDI ***

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.