Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gibson, yeni Viking epikinde Norveçli ve antik İngilizleri mükemmelleştirecek

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:55

Description

Film yıldızı / yönetmen, Apocalypto’daki The Christ of Passion ve Mayanın eski Aramice’li film hayranlarını cezbetmiş ve şimdi de çocukluğunun hayalini gerçekleştirdiği eski İngilizce ve Norveç’le baş etmeye hazırlanıyor.
WENN’e şunları söyledi: “Bir film yapmakla ilgili ilk düşüncem ve film yapımcılığı konusundaki ilk düşüncem 16 yaşındayken ve Norveç’te yaşadığım Norveç’te bir Viking filmi yapmak istedim. zaman.
“Garip, çünkü o yaşta, bu aptalca saçma bir fikir … Bu, romantik bir boru rüyasıydı, ancak bu, şimdiye kadar yaşadığım ilk büyük, tuhaf epik fikirdi.”
Fakat şimdi bu fikir şekilleniyor ve Gibson, diyalekt ve dil uzmanlarını başka bir kayıp dili kusursuz hale getirmeye çağırıyor.
Ekliyor: “Filmde konuşulan İngilizce o zamana kadar söylenecek İngilizce olacak ve eski Norse 9. yüzyılın her ne sunacak olursa olsun olacak.
“Sana gerçek erkekler vereceğim, bir Viking’in seni korkutmasını istiyorum, bir Viking’in” Elimde bir kılıçla öleceğim “demesini istemiyorum! Bunu duymak istemiyorum … Daha önce görmediğim, düşük gırtlak Almanca konuşan birini görmek istiyorum ki, yaşayanları korkutuyor bana. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.