Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Git araba ile ezilmiş bir kahraman var

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:10

Description

43 yaşındaki John Harvey, iki çocuğuna bakarken hırsızlar onun üzerinde koşmadan Saab kabinesi önünde dururken yere kapıldı.
Sabah saat 16.30’da arabasıyla kaçan iki adam gördüğünde, kayınvalidesini Luton, Beds’de sakin bir sokakta bırakmıştı.
Bay Harvey yollarını kapatmaya çalıştı ancak iki kırık bacak, kırık kaburga ve çıkık bir omuz da dahil olmak üzere korkunç yaralanmalara maruz kaldı.
İsimsiz bir tanık şöyle dedi: “Arabanın önünde durdu, ama onu yere attılar. Sonra açıkça yaralandı ve hemen uzaklaştığında onu kovaladılar. Çocukları izliyorlardı, kesinlikle korkunçtu. ”
Bay Harvey, dün gece ameliyatı takiben Luton ve Dunstable Hastanesi’nde kararlı ancak ciddi bir durumdaydı.

    2009 kayıt otomobilinin anahtarları önceki gece ev sahibinin evine baskınla alındı. 20’li yaşlarının sonlarında bir adam ağır bedensel zarar verme şüphesiyle gözaltına alındı, ancak araba aranmadı.
Bedfordshire Polis sözcüsü Jo Hobbs, Bay Harvey’in cesur olmasına rağmen halkın üyelerinin kendisini kopyalamaya çalışmaması gerektiğini söyledi.
“Bizler, bu insanın iyi bir vatandaş olmak için harekete geçtiğini kabul ederek, insanları bu riski göze almama çağrısında bulunuruz” dedi.
Hırsızlığın kurbanları olay hakkında konuşmak için çok üzüldüler, ancak bir komşu, orijinal soygun gerçekleştiğinde Yılbaşı gecesinde kutlamalar yaptıklarını açıkladı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.