Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gooch: KP için sadece bir zaman meselesi

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:45

Description

Ancak yeni İngiltere savunma antrenörü Graham Gooch paniğe kapılmak üzere değil – çünkü kendi tecrübelerinden bilindiğine göre, dünya çapında bir batsman için, normal servise başlamadan önce sadece bir zaman meselesi.
“Bence herhangi bir oyuncu ile – yetenek seviyesine bakılmaksızın – eğer yaralanma ile oyundan çıkarsan zihinsel ve fiziksel olarak geri dönmek için çok çalışmalısın” dedi Gooch.
“Kevin 2005 yılından beri İngiltere için süper bir oyuncu. O bir maç kazandı – ve eminim ki bir maç kazanan olmaya devam edecektir.
“Ancak, bir süre uzak kaldıysanız, zaman alır.
“Sadece kendine tekrar girmek kolay değil, ancak davasında İngiltere’nin son dört yıldır vuruşunun temel dayanak noktası oldu ve ben de onun devam etmesini bekleyeceğim” dedi.
Uluslararası krikette her şeyden önce bahis oynamakta ve Pietersen’den fazla olan kimseler için de geçerlidir – Pietersen, bu hafta South African Airways XI’ler karşısında iki maç sırasında kitaba büyük bir skora sahip olmak için bu hafta en çok dört şansa sahip. İlk testten önce Centurion’da.
Gooch, “Uluslararası düzeyde, kariyeriniz her seferinde.” Dedi.
“Her zaman beyaz çizginin üzerinde uluslararası gömleklerinizle dolaşırken, saygınlığınızı ve ülkenizin itibarını çizgiye çekiyorsunuz.
“Bu, ülkeniz için oynayacak en heyecan verici şeylerden biri, zorluklar.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.