Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gordon Brown’un toksik mirası fayda sahtekarlığının hasta kültürü olacak

  • Listed: 9 Ekim 2017 09:05

Description

Bunun yerine, daha parlak bir yarın vaadini desteklemelerini istiyor, sadece ustalıkla çalışan ekibinin teslim edebileceğini iddia ediyor. Ne tosh. On iki yıl önce, Emek sağlıklı bir ekonomiyi miras aldı ve yok etti. Sorumluluğundan kaçmasına izin verilmemelidir.
Belki de mirasın yeni bir hükümete miras bırakıldığı en zehirli yönü kontrol dışı bir refah ve fayda sistemidir. Son on yılda fayda ödemeleri gelişti ve hileleri de var. Resmi rakamlara göre dolandırıcılar 1.1 milyar lirapla kaçıyor; diğerleri toplamın çok daha yüksek olduğuna inanıyor.
Bugün, vergi mükellefleri yılda £ 12.5billion’u 2.6 milyona iş için uygun olmadığını iddia ederek dağıtıyorlar. Yeni araştırmalar, bunların üçte ikisinin iş başında olması gerektiğini ileri sürüyor. Beş yıl önce £ 140million’a mal olan konut fonu dolandırıcılığı £ 250million’a kadar çıktı ve Jobseeker’s Allowance hileleri bize bir 80million daha mal oluyor.

    Hükümet, geçen yıl 55.000 hileyi yakalayan 3.000 araştırmacı istihdam etti, ancak bu sadece bir sel durdurmak için yapışkan bir sıva.
Gerçekten muhtaç olanların yararları çok önemlidir ancak mevcut yöntem değişmelidir. Davacılar düzenli olarak değerlendirilmeli ve ihtiyaçları gözden geçirilmelidir.
Geçen sene Devletten çaldılarsa 55.000 kişi hepimizi kötülük yaptı. Bu nakit, küçük işletmeler için faizsiz krediler için kullanılmış olabilir ve böylece ekonomiye gerçek bir başlangıç ​​yaparsınız.
Son 10 yıldır Gordon Brown ve adamları herkesi özgürce yönetiyorlardı. Onların gitmesi lazım … ve onlardan faydalanmalarını istediler.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.