Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Güvenli tutmak mantıklı olur.

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:10

Description

Temas çizgilerini süpürdüler, turuncu topu çıkardılar ve onunla devam ettiler.
Şimdi “yetkililer”, futbol sahaları dışındaki koşullarla ilgili çok fazla karışıklığa neden oluyor. Elf’in gücü gaf öfkelendirdi.
Kar ve sıfırın altındaki sıcaklıkların spor fikstürlerine önemli ölçüde zarar vermesi nedeniyle bu sakınmak olmuştur.
Fakat aslında, oyunları oynamak için mantıklı, sorumlu ve arzulanan bir karar var ve bu karar günün başlangıcından bir gün önce alınmalıdır.
Önce, futbolun ne olursa olsun devam ettiği efsanesiyle uğraşalım. Britanya, son beyaza dönüşün 46 yıl önce 1962-63 sezonunda olduğu gibi kasvetli koşullar yaşadığı son seferde. İngiltere, Galler ve İskoçya’da 400’den fazla lig ve kupa maçı ertelendi.
Bir FA Kupası kravatı altı kere görevden alındı ​​ve Futbol Ligi sezonunda neredeyse bir ay uzatıldı.

    Oyunlar devam ettiğinde, şimdi bildikçe futbol değildi. Eski çekime bir göz atın ve top yaklaşık olarak yaya hızıyla atlandıkça izleyin. O zaman bile koşullarda bazı korkunç yaralar sorumlu tutuldu.
Ancak, bu kasvetli kış kıyısında toprak altı ısıtmaya rağmen maçlar kapatıldığı gerçeğine ne dersiniz?
Tabii ki izleyiciler dışarıdaki kaldırımlarda bir miktar buzla baş edebilirler mi?
o kadar basit değil. Bir başlangıç ​​için, elf’in güvenliğinden önceki günlerde insanlar futbol gerekçesiyle öldüler. Bradford yangın ve Hillsborough felaketi hükümeti müdahale etmeye zorladı. Ve mevzuat tümüyle pratik ve hiç de yorucudur.

    Örneğin, kulüplerin statolarının dışındaki koşullardan veya çevredeki yollardan sorumlu olmadığını kabul eder.
Çökmeyi isteyen bir efsane daha.
Kimse bir futbol kulübüne dava açamaz çünkü birisi bir oyuna giden yolda ilerliyor. Fakat futbol kulübü, “mavi ışıklı yollar” hakkında haklı endişeleri olabilecek belediyeye danışmak zorundadır – polis, itfaiye ve ambulans servislerinin acele etmesi gereken yollar.
Futbol kulüpleri ayrıca St John Ambulance ve diğer personelin gerekli sayıda oyuncuyu alabildiklerinden ve polisin toplu taşımacılığın erken kapanıp kapamayacağını sormak zorunda kaldıklarından emin olmalılar – Tüp Londra’da buz gibi olduğunda Londra’da.

    Toplum ve futbol değişti. Altmışlı yıllarda, gerekçeler kentsel alanlarda idi. Şimdi, birçok stadyum kasaba dışındaki ticari alanlarda ve seyirciler, otomobil kuruluşlarının bize bazı yollara girmememizi istediği bir zamanda onlara götürmesi gerekiyor.
28 Aralık’ta zorlu otoyollarda beş saat boşa harcayan birisi olarak konuşan Walsall, akşam saat 2’ye kadar Norwich’le oynamak istemediğinden, daha erken saatlerde maçlar erkenden kapanacaktı.
Şimdi elf’in güvenliği iyi bir iş çıkardı, teşekkür ederim.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.