Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Harrington Woods’un hamlesini anlıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 10:30

Description

Woods, bu hafta Güney Kaliforniya’daki Sherwood Country Club’da Chevron Dünya Yarışması’nda ev sahipliği yapmak ve yarışmak üzere Tiger Woods Foundation’a fayda sağlayan bir yıllık etkinlik düzenleyecekti. Ancak Amerikalı, Orlando, Florida yakınlarındaki evindeki tek araba kazasında geçirdiği yaraları öne sürerek Pazartesi günü 72 delikli turnuvadan çekildiğini açıkladı.
Woods, o zamandan bu yana Florida Highway Patrol (FHP) subaylarına dikkatsiz sürüş için çağrıda bulundu ve soruşturma sona erdi ve hiçbir ceza davası açılmadı. Harrington, “Bir araba kazasında oldu ve yaralandı.” buraya gelip oynamayacaklarını “söyledi.
O da şu sözlerle devam ediyor: “Dediğim gibi geriye kalanların hepsi ilgi ve spekülasyon, ve spekülasyona ve bir şeyler için ve herkesin üzerinde konuşması gereken profilli birisi doğaldır. o.
“Bu, her gazetenin ön sayfalarını evde yaptı; bu, aynı zamanda Rusya’da 89 kişinin öldüğü bir demiryolu kazası olduğu düşünülürse inanılmaz bir şey.” “Önden sayfanın resmi Tiger Woods’du.
“Bu olağanüstü bir hikaye, spot ışığı çok büyük, insanlar için tartışmak ve konuşmak oldukça meşruluklu ama bizler gerçeklerin ne olduğunu bilmiyoruz.
“Bir araba kazası olduğunu biliyoruz, yaralı olduğunu biliyoruz. Eminim altı dakika boyunca baygın bırakıldıysam ertesi hafta golf oynamayacağım, gündemde yüksek olmayacağım” dedi.
Amerika Birleşik Devletleri’nin öbür tarafında, FHP, Woods’un “kazada hata yaptığı” sonucuna varan tek araba kazasında yaptıkları soruşturmayı tamamladıklarını açıkladı.
Woods’un araştırmacılarla konuşma konusundaki isteksizliği ve geçtiğimiz hafta başlarında yayınlanan Amerikan tabloid raporunda, beş yıl evlilik durumu üzerine spekülasyon yaparak kazanın meydana gelebileceği olası olaylar ve sürdürdüğü yaralanmaların niteliği konusunda yeni spekülasyonlar başlatıldı.
Hazırlanan bir bildiride, FHP kamu görevleri görevlisi Çavuş Kim Montes, Florida Devlet Başsavcılığı’ndan Woods’un hastaneye kaldırılışından tıbbi kayıtlar almak için arama emri çıkarmaya ikna etmek için yeterli kanıt bulunmadığını da ekledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.