Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Hükümet ‘publarda savaş yürütüyor’

  • Listed: 9 Ekim 2017 18:55

Description

Wetherspoons’tan Tim Martin, bakanların sorumluluk sahibi toprak sahiplerini iş dışında tutan şiddetli içme sorununa “sert” bir yanıt benimsemelerini gerekçe gösterdi.
O, bu ayın ilerleyen saatlerinde yürürlüğe giren yeni kuralların altını çizdi ve o, polis operasyonlarında müşteriler olarak poz veren yaş altı alkollü içeceklere alkol satması nedeniyle ev sahiplerinin ve pub yöneticilerinin lisanslarını kaldırdıklarını söyledi.
Bay Martin, Wetherspoons gibi büyük bir zincirin, lisanslarını kaldırma girişimlerini savunabildiğini, buna karşılık bireysel tayin edemeyebileceğini söyledi.
BBC Radio 4 Today programına şunları söyledi: “Hükümet barlara karşı gerçekten aptalca bir savaş başlattı.
“Yapmaya çalıştıkları, bu ülkede ciddi bir içki sorunu olduğunu söylemektir – bu doğru – ve bu nedenle barlarda çatırdayacağız.
“İroni, hafif içki tüketimini daha da kötüleştiriyor, çünkü insanlar en azından gözetim altına alınıp, en azından çok kötü davranamayacağınız barlardan çıkardı ve insanlar sokaklarda ve evlerinde içiyorlardı. İngiltere için üzgün. ”
Bay Martin, bakanlara nispeten küçük ihlaller olarak gördüğü toprak sahiplerine sert cezalar uygulayan kanunları gözden geçirme çağrısında bulundu.
Yetkili, “Sorumluluklarını yerine getirirken pubların toplumun önemli bir parçası olduğuna ve sahip oldukları cezai yaptırımları ortadan kaldırdığına inanmalarını istiyorum” dedi.
“10 Ocakta, polisin bir pint almaya çalışmak için 16 ya da 17 yaşındaki birini polis memuruna gönderirken, bir barda bir kez iki kere sattığı takdirde lisansını kaybettiğini bildiren yeni bir yasa çıkarıyorlar. son zamanlarda Coventry’de bir lisans başvurusunu savunmak, sekiz yıldır aynı yöneticiye sahip olan bir pub, yılda £ 175,000 kira, 50 personel, sadece açık tutmak için Biz büyük maliyetle başarılı başardık, ancak fakir bireysel kamuoyunun ‘ t.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.