Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

ICC, Harper’ı sıra koruyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:55

Description

Maç hakemi Roshan Mahanama, üçüncü hakem Harper’ın, Wanderers’daki Final Testinde Graeme Smith’in yakalanmaması gerektiği kararına gelmesi için harekete geçtiğini ısrarla vurguladı. İngiltere, daha sonra, 15 Haziran’da Güney Afrika kaptanını mağdur eden DRS süreci boyunca, dünya yönetim organı ile resmi bir şikayette bulunarak, iki günün iki günü 215 sayı ile 105 sayı attı.
Ancak Mahanama, ICC’nin açıklamalarında şunları söyledi: “İnceleme sırasında TV hakemi doğru protokolü uyguladı ve topa sopayı vurduğunu göstermek için herhangi bir ses duymuyorsa Bay (Tony) Hill’i sahada hakem önerdi. Daha önceki kararı korumak için hakemin kararı kesin. ”
Mahanama, özellikle Andy Çiçek tarafından gündeme getirilen konuyu ele aldı – İngiltere koçu, Harper’in ses / görüntü yemindeki hacmi artırmadığı ve Smith’in topa vurduğu sırada bir sese neden olduğunu gösteren bir gürültünün olup olmadığını saptamasını söylediğinde, Ryan Sidebottom’da kesim.
Maharama, “Bir bölümünde Harper’ın yem miktarını azalttığı yönündeki öneriler de var” diye ekledi Mahanama.
“Serinin hemen heryerindeki üçüncü hakemin yemindeki cildin hem SABC [ana yayıncı] baş mühendisi hem de ICC teknik danışmanı tarafından ses kalitesini en iyi duruma getirmek üzere yapılandırıldığı açıklığa kavuşturuldu.
“Burada, ingiltere ekip yönetimine, üçüncü hakemimin konuşmacıların hacmini ayarlamayı unuttuğunu hiçbir aşamada belirtmediğimden bahsetmek de önemlidir.Bu inceleme sırasında izlenen protokolleri İngiliz ekip yönetimine gerçekten brifingedim. .
“Ses düzeyi optimum seviyesinin üzerine çıkarılmışsa, ses yayınında bozulma olurdu – ve yayın gerçek sese net bir şekilde işaret etmemiş olabilir”.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.