Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İlk 2010 Afgan gövdesi eve geldi

  • Listed: 10 Ekim 2017 06:40

Description

Kraliyet Anglian Alayı’nın 1. Taburunun 19 yaşındaki özel Robert Hayes, 3 Ocak’ta Helmand’da düzenlenen patlamanın patlaması sonucu öldürüldü.
Vücudu RAF Lyneham, Wiltshire’a uçacak ve yakınlardaki Wootton Bassett’i geçecek.
Tartışmalı gruptan Islam4UK, ölen İngiliz askerlerini onurlandıran bir savaş öncesi yürüyüş başlatmayı düşündükten sonra geldi.
Pazar günü, Ev Sekreteri Alan Johnson’ın grubun Terör Yasasını ihlal ettiği gerekçesiyle yasadışı tutmaya hazırlandığı bildirildi.
İngiliz Legion gazileri, esnaf ve sakinlerinin Wootton Bassett’in sokaklarını Pte Hayes’e saygı göstermeleri için göstermeleri bekleniyor.
Asker bir yıldır Ordu’da bulunuyordu, ancak üst düzey subayları zaten “gerçek bir fark” yarattığını söyledi.
Cambridgeshire’daki Burwell’ten Pte Hayes, Newmarket Rugby Kulübü için oynayan ve taburunun 2009 boks şampiyonasında ağırlık kategorisini kazanan keskin bir sporcudu.
Yürüyüşe son verme kararı, İslam Konferansı Örgütü lideri Anjem Choudary’nin plana duyulan nefreti kışkırtmak için yola çıktığını söyleyen Ramadhan Vakfı’ndan Mohammed Shafiq tarafından memnuniyetle karşılandı.
Kuzey Wiltshire Milletvekili James Gray, “Bir medya dublörüydü, Wootton Bassett’in bunu başarırken kullanması talihsizdi, aslında oldukça alaycıydı: İnsanlar ne yaptıklarını çok açık söylüyorlar, yaptıklarını durduruyorlar, başkanları, yaptıkları tek şey askerler geçtikçe saygı gösteriyor. Politikayla ilgilenmiyorlar, çoğu savaş hakkında bir görüşe sahip değiller, ayrıca Bay Choudary’ye yönelik bir görüş değiller. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.