Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiliz çift yeni McLaren açıkladı

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:20

Description

Button, geçen sezon dünya şampiyonluğunu kazandığı Brawn GP’ye geçişten sonraki yılın başında resmi McLaren görevlerine başladı.
İngiliz ikilisi, Formula 1 tarihini, bir takımın 2008’de Hamilton şampiyonu ile dünyanın en yeni iki şampiyonasını kazanan yeni bir sezon başlatması nedeniyle geçirecek.
Ayrıca Graham Hill ve Jim Clark 1968’de Lotus’da olduğu için iki İngiliz şampiyonunun ilk çiftleşmesini yapıyor ve Ayrton Senna ve Alain Prost 1989’da McLaren’de oldukları için F1’deki iki dünya şampiyonasının ilk eşleştirmesini yapıyorlar.
Şu ana kadar ikilinin birlikte nasıl olacağı konusunda çok şey yapıldı, özellikle Hamilton’un son 12 yıldır ikamet ettikleri bir ekibe Button.
Ancak, MP4-25’ten çekilenleri çekerken ve birincil sponsor olan Vodafone’un Newbury’deki Birleşik Krallık karargahında yer alan medyanın dikkat çeken ikilisi ile birlikte, doğal olarak tüm gülümsemelerde bulunuyorlardı.
Aracın ilk izlenimlerini soracak olan ışıklı bir Düğme, “Oldukça etkileyici olduğunu söylemeliyim. Bir adım geri atılmayı ve daha iyi görünmenizi bekleyemem, ancak bu ekip her zaman bir arabayı düzgün şekilde yerleştiriyor, titizlikle.
“Simülatörde olan tüm sayıları gördük ve olumlu görünüyor – ancak gerçek çalışma Pazartesi günü Valensiya’da ilk test ile başlıyor.”
Hamilton, düşüncelerini dile getirerek şunları söyledi: “Bu Vodafone McLaren Mercedes’teki dördüncü yılım ve otomobilin gelişip gelişmediğini görmek için nihai sonucu görmek çok güzel, tamamen farklı görünüyor ve çok gurur duyuyorum çünkü Bu arabaya biraz girdi. ”
Hamilton, Button’la olan ortaklığını değerlendirerek şunları ekledi: “Aynı takımda olmak gerçekten harika bir ortaklık, mükemmel bir takım. Seninle bu yıl birlikte çalışmayı ve ekibi ileriye doğru ilerletmeyi dört gözle bekliyorum, bu özel olmalı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.