Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere üçüncü test kaydetmek için yokuş yukarı savaş yüz

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:35

Description

Üçüncü Testi kaydetmek ve bu seride bir başka beraberlikle kaçmak için anıtsal bir meydan okumayla karşı karşıyalar. Kazanabileceklerini önermek, zirveyi çok ileri derecelendirmeye çalışıyor olacaktı.
Dün en büyük tezahürat, Kevin Pietersen’in yorulmayan Dale Steyn’le karşılaştığı ilk karşılaşmada bir lbw kararı aldığında sonundan 12 dakika önce ayrıldı.
Pietersen, İngiltere’nin en beğenilen batsman için sefil bir testi tamamlamak için altı yaşına geldi. Cape Town’daki ilk turda bir ördek için dışarı çıktı ve şimdi bu turnuvayı 5 vurarak 158 attı.
Uzun bir yaralanma işten çıkışından geri dönüşü bir mücadele oldu ve Pietersen bile oyununu zorlu bir mal haline getiren güven buluyor.

    Yerlilerin lütfu altındaki sevinci yeterince açıktır. Onu yerli topraklarından İngiltere’ye çekme kararı nedeniyle onu kalkar kapanırlar (garip bir şekilde Jonathan Trott’un büyük kısmı ihmal edilir). Takımları için büyük tehlike geçtiğinden ayrıldığı zaman kutlarlar.
Pietersen dün çıktığında İngiltere’nin umutları onunla birlikte sahadan çıktı.
Güney Afrika’nın ikinci maçını öğleden sonra 447-7’de ilan eden Graeme Smith, galibiyet için 466 olarak ilan edildi. Gerçekçi olarak hedefleri berabere kalma ve seride 1-0 üstünlüğünü korumak için 140’lık galibiyet sergilemek oldu. İngiltere’nin kazanması, her türlü rekoru kırdığını görürdü.
Testi kazanmak için verdikleri en büyük dördüncü kez kazananlar 332 ve herhangi bir takımın kazandığı en büyük dördüncü kat toplamı, Batı Hint Adaları tarafından 2003 boyunca küçük Antigua Rekreasyon Alanı’nda Avustralya’ya karşı yapılan 418-7.

    Kayıtlar kırılmış olmalı ama bu beklemek zorunda.
İngiltere, Pietersen’in öldürülmesinden sonra 132-3’te dördüncü günü bitirmek için uğradı. Günümüzde 90 uzatmada kazanmak için yine 334’ün daha fazlasına ihtiyaçları var ve yakınlaşma gibi gözükse bile, Güney Afrika oyunu kapatabilir.
Güney Afrika’nın bu zeminde kaydettikleri harika rekorlara bir yenisi daha ekleneceği ihtimali var – geri kabulten bu yana 20 Testte 14 galibiyet – ve taraflar önümüzdeki hafta Johannesburg’a final gösterisi için kafa yapacak. İngiltere, Cape Town Testinin titanik bir mücadele olacağını biliyordu. Kingsmead’deki zulüm sonrasında yaralanan Güney Afrika, her zaman burada sokak kedileri gibi savaşacaktı.

    İngiltere bir ve iki günlerde onlarla dolup taşıyordu, ancak üç ve dört günlerde sürekli güçsüz duruma düştüler.
Smith’in açıklamasına tepki vermeye başladılar, Andrew Strauss ve Alastair Cook, Morne Morkel, Steyn ve yeni topu hala sahada oynayan yeni bir topa karşı büyük bir alarm almadan baş ettiler.
Parite bir yüzyıl stoğuna gitti ancak daha sonra Cook daha az tehditkar olan Friedel de Wet’e asıldı ve Mark Boucher’ı yakaladı.
İhlal yapıldı. Hemen Strauss takip etti, Paul Harris’in iyi bir topu döndü, kısa sürede geri döndü ve uçtu ve sol kol döndürücünün son günün önemli bir oyuncusu olacağını önermişti.

    Pietersen, hakem Daryl Harper’ın “karar “ından birinde kurtuldu, gözden geçirme sistemi kurtarmaya geldi ve lbw bağırışında büyük bir küfür olduğunu gösterdi ancak daha uzun sürmedi.
İngiltere bu kadar umut vaat eden bir başlangıçtan sonra 28 kez üç mücevher kaybetti ve bu kış Centurion’da ve Cardiff son bir kaçamak için korkunç bir yerden bir şeyler kaçırmak için umutlanmaya devam edeceklerdi.
Güney Afrika, öğle yemeğinden sonra 40 dakika kala dövüşerek, gecelik puanlarına 135 puan ekledi.
Büyük olasılıkla İngiltere’nin salyangoz benzeri aşırı hızından dolayı saat başı 12 saatin altına düştüğü için seveceklerinden daha yavaş ilerleme kaydetti.

    İngiltere’nin zaman kaybeden taktikler bazen utanç vericiydi, öyle açıktı ki.
Ancak kaçınılmaz olanı ertelemeye çalışıyorlardı. Günün ilk İngilizce başarısı Graham Onions’a aitti; bu mükemmel açılış büyüsü Smith’in wicket’iyle ödüllendirildi ve ince geceyi kurmak için geceleme 162’ye 21 kat ekledi. Smith gittiğinde, vuruş momentumunu kaybetti.
Güney Afrika’nın çabuk çalıştırma ihtiyacı Jacques Kallis için ideal bir şekilde uyuşmadı ve normal metodik oyundan çıkıp hızlandırmaya çalışırken Jimmy Anderson’ı geride bıraktı.
Güney Afrika’nın orta derecedeki aşırı talimatı, aşırı aşırı hızdan ötürü hayal kırıklığına uğramaktan başka seçeneğin olmadığı gibi, Smith’in Newlands’taki zafer kazanması için bir buçuk günlüğüne bowlingçiler vermesini ilan etmesinden önce üç tane daha wicket teslim oldu. KP yokken, İngiltere’nin umutları onunla birlikte çıktı,

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.