Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere’nin teklifi yine uçuyor Triesman diyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 13:15

Description

David Beckham’ın FIFA yönetim kurulu üyeleri ile görüşmesinde gösterdiği başarıyı selamladı ve teklifin başarılı olacağını iddia ederek kafasını parmak izinin üzerinde sıktı.
2018 yılındaki havanın, FIFA genel başkan yardımcısı Jack Warner gibi rakamlardan gelen ciddi ve sert eleştirilere bile başlamadan hemen önce kampanyayı raydan çıkarmayı tehdit eden siyasi mücadeleden kesinlikle çekindi.
“Teklifin yoluna girdiğini düşünüyorum,” dedi Triesman. “FIFA yönetim kurulu üyelerinden her zaman daha iyi bir resepsiyona sahip olduğumuzu her zaman hissettim.
“Ancak bu konuda hiç şüphe yok, göbekten bakış alanından uzaklaşıp oradan çıkıp futbol dünyasında gerçekten saygın insanlarla yapmamız gerekiyordu.
“Teklifin gerçekten uçması için gerçek bir gereklilikti ve bunun şimdi olduğuna inanıyoruz.

    “İnsanlar iyimser olduğumu söylüyor ve ben de gerçekten öyleyim. Sanırım bunu kazanacağız. Tüm türbülans için, diğerlerinden daha önce başladık ve şeyler üzerinde çalıştık. Bize bir avantaj sağladı.
“Her zaman en sevdiğim düşünceye dikkat ediyorum ve herhangi bir yarışmaya katılmak için en iyi yer değil, çünkü herkes bunun bir tuzağa düştüğünü ve nasıl başarısız olabileceğini söylüyor. Fakat
Paul Joyce yazan
biz bazı iyi temeller koyduk ve şu an bunun üzerine inşa ediyoruz. ”
Triesman ayrıca, 2018 yönetim kurulu başkan yardımcısı Sir Dave Richards’ın istifasına rağmen Premier League’in FA’nin önerisiyle baş başa kalmasını sağladı.

    Premier League yetkilileri yayın haklarını görüşmek üzere Kuala Lumpar’a yaptığı son ziyarette 2018’i zorladılar ve Triesman şunları söyledi: “Orada muazzam bir çalışma yaptılar ve çok iyi gitti.
“Sanırım kendime şu soruyu soruyorum: Herkes İngiltere için istiyor diyor, fakat İngiltere için yapacaklarını söylediler mi?
“Yeterince vatansever miyiz? David Beckham yeterince vatansever, ancak başkaları kendi ülkeleri için ne gibi bir şey yapacak? ”
Beckham bugün UEFA başkanı Michel Platini ile bir araya gelecek ve Afrika elçisinin başkanı olan Issa Hayatou, diğer temsilciler arasında büyükelçi rolü taşıyıcı ve çalkalayıcıya kadar uzanacak.

    “Onlar [FIFA’nın yürütme komitesi delegeleri] onunla tanışmak isterler, bu kesinlikle açıktır ve onlarla tanışmaya heveslidir. David her zaman önemli bir rol oynayacaktı, “dedi Triesman.
“Her hafta benimle David’i seçebilirsem bunu yaparım, bu çok zahmetsizdir. Onun programının nasıl olduğunu biliyorsun.
“Ancak taahhüdü olağanüstü ve teklifi sunabileceği her dakikayı yapacak. Bu bana iyimserlik kazandırdı. ”
SAID

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.