Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İrlanda İrlanda için çok güçlü

  • Listed: 8 Ekim 2017 20:35

Description

Canlı Fransız yarımadalar Francois Trinh-Duc ve Morgan Parra, Kasım 2008’den bu yana ilk yenilgilerine kadar düşen, çeşitlilik arz eden İrlanda’ya karşı etkileyiciydi.
Fransız fahişe William Servat 27 dakika sonra oyunun ilk denemesini yaptı, İrlanda İrlanda’nın engellenmesi için pervane Cian Healy’in günahkapı atmasıyla 14 kişiye düştü ve merkez Yannick Jauzion yarım saat önce bir saniye daha ekledi. Tam arkalı Rob Kearney’i sakatlayan ziyaretçileri, üçüncülükle Clement Poitrenaud’u tekrar denemek için hücum eden oyuncu David Wallace ile teselli çaba göstermekten çekindiler.
Parra, tarafları Cuma günü İrlanda’yı uzun ömürlü hileleri olmakla suçlayarak ve şampiyonlara olan hayranlıklarını dile getirerek suçlamaya başladı ve 15 puanıyla neredeyse kusursuz bir ekranla sahaya çıktı.
Sinek yarısı Trinh-Duc tarafından ustalıkla sıralanmış olan Fransa, şevkle süslenmiş İrlanda’yı güç ve yaratıcılık karışımıyla sersemlettiğinde görkemli idi.
Zafer, İrlanda’nın Paris’e gerçekten Stade de France’da on yıllarca süren başarılı beklemelerini sona erdireceğine inandığını bilerek tatlı tadacak.
Bunun yerine, Brian O’Driscoll’un tarafı, 12 maçındaki yenilmezliklerini sona erdirmek için baş savunmalarının ilk önemli muayenesinde tamamen başarısız oldu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.