Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Isırık boyutu dişhekimi büyük izlenim

  • Listed: 8 Ekim 2017 15:10

Description

Küçük üreticinin Attenborough Dental devrimin ön planda olduğu hasta muamelelerini değiştiriyor ve 1 milyon pound değerinde dijital teknolojiye yatırım yaparak iş kirazından daha büyük bir ısırık alabiliyor.
Şirket, önümüzdeki yıl yüzde 30 büyümesini beklemekle birlikte zaten bu getiriyi gösteriyor.

Bununla birlikte gerçek artı, ancak hastalar içindir. Diş hekimine yapılan bir ziyaret asla insanlığın ilk on muamelesi arasında olmayacak olsa da, Attenborough’nun öncülük ettiği teknik gelişmeler onu daha rahat ve verimli hale getirecektir.

Hastaların ağızlarının taramaları – ameliyatlarda küçük bir değnek benzeri kamera vasıtasıyla yakalanır – doğrudan Attenborough’daki Nottingham laboratuvarına iletilebilir. Burada, yüz yeniden modelleme teknikleri, daha uygun ve daha uygun fiyatlı yeni köprüler, kronlar ve diş telleri gibi ortodontik cihazları kullanarak, haftalar yerine bir gün dönüş süresi ile daha hızlı yapılabilir.

    
Yönetmen yönetmen Edward Attenborough, Star Trek hayranlarının anlık olarak algılayacakları üç boyutlu görüntüler yaratan modelleme ekipmanlarına sahip tuhaf ve fütüristik teknolojiden “Dişleri basarız” diyor.

Teknolojinin tanıtımı, şirkete verimliliği arttırarak daha rekabetçi bir güç kazandırdı ve şimdi 20 kişilik personel sayısı 500.000 pound ciroya sahip.

Bireysel ve grup uygulamaları ve birinci basamak sağlık hizmetleri için bütün parçaları üretmenin yanı sıra, teknolojileri diğer laboratuarlar için uzman işler de yapıyor ve firmanın sağlam ticari faaliyetlerini artırarak ölçek kaldırmak için fırçalar gibi diş hekimliği ekipmanları aralıkları geliştiriyor.

    
43 yaşındaki bir elektrik mühendisi olan Attenborough, iş modelini yenilikçilik ettiği gibi, 12 yıl önce aile firması komutasında göreve geldi.

1913’te yerel uygulamalara yönelik tek kişilik bir zanaatkâr atölyesinden geleneksel bir diş laboratuvarına geçti. Fakat Attenborough, şirketlerde çalışırken tecrübe ettiği bilgisayar destekli tasarım (CAD) teknolojisini geliştirme ve geliştirme fırsatı buldu.

“Transferin lehimize nasıl yürüdüğünü görebiliyordum, o zaman amaçlarımız için geliştirdik, hayatta kalmak için büyümek zorunda kaldık” diye açıklıyor.

Daha fazla kozmetik diş hekimliği talebi de dahil olmak üzere İngiltere’de yaygın piyasa değişiklikleri nedeniyle şirketin üretim ve hizmetlerinin yeniden keşfi gerekli, o da çok iyi biliyordu. İşgücü yoğun diş restorasyon çalışması maliyet ekonomilerini azaltmak için yurtdışında dışarıdan yaptırılarak İngiltere’nin küçük bağımsız atölyelerinin rekabet etmesi zorlaştı.

    
Attenborough, “Ancak, yüksek teknolojiye sahip bir yaklaşıma geçmek kapasitemizi arttırdı – halen küçük bir şirketiz ancak çok daha büyük rakiplerle rekabet edebiliyoruz” dedi.

İngiliz imalatına ve inovasyonların üretimini kontrol ederek değerini en üst düzeye çıkarmaya inanıyor ve şirketin stratejik yönünü şekillendirdi.

O açıklıyor: “İngiltere’de gelecek imalat refahı, çok değerli, niş üretime bağlı. Attenborough, bu üretim değişikliğinin bir parçası olarak kitlesel özelleştirme yapıyor. Teknik kabiliyetimiz bize hacim olarak üretim imkânı verir, ancak müşterilerin kişisel ihtiyaçları için. Şeffaflık da daha fazla, müşteriler tam olarak malzemelerin ne olduğunu ve dişlerinin nerede yapıldığını biliyor “dedi.

    
Bir East Midlands tıbbi araştırma kümesinde bulunduğu yer, Attenborough Dental’a bir avantaj teşkil etti. Şirket, bölgesel kurumsal destekli Healthcare and Bioscience iNet ağının bir parçasıdır ve şirketin uzman imalat ekipmanı tedarik etmesine, yurtdışı ticaret bağlantıları geliştirmesine ve bölgedeki üniversitelerle ortaklıklar kurmasına yardımcı olan işletme desteğini vermiştir. Yeni bir iNet atölyesi, Attenborough için yeni tarama malzemeleri üretmek için Avrupa sözleşmesi imzalayan daha fazla işle sonuçlandı.

Ve dişlerin diğer vücut parçalarını nasıl yönlendirdiği Edward Attenborough, teknolojileri uygulayan akut gözleri, yedek dişler – seramikten ve titanyumdan – ve benzer şekilde kalemlerden oluşan kalemler arasında bir sinerji sergilediğini söylüyor.

    “Diğer ürün alanlarına çeşitlilik sağlamak istiyoruz, üretim kapasitesi ayarlanıyor” diyor. “Şimdi İngiltere’den öyle açıkça ihtiyaç duyulan imalat işlerini genişletmek ve yaratmak için 5 milyon Pound yatırım yapmak istiyoruz” dedi.
Attenborough Dental: 0115 947 3562, attenborough.com
Sağlık ve Biyoloji iNet: healthcare-inet.org.uk

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.