Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İskoç gökyüzünde UFO’yu gören X Dosyaları ortaya çıktı

  • Listed: 9 Ekim 2017 04:20

Description

Bugün 1994’den 2000 yılına kadar Savunma Bakanlığı tarafından tutulan UFO’lar hakkında daha önce gizli olan dosyaların 6.000’den fazla sayfası yayınlandı.

Belgelenmiş dünyevi diğer deneyimler arasında, Ayrshire’daki Prestwick Havaalanı’ndaki üst düzey bir hava trafik kontrolörünün ifadesi yer almaktadır.

Şubat 1999’da kontrolör, “çok hızlı seyahat” olarak tanımlanan havaalanı radarında açıklanamayan bir nesneyi izledi.

    

Rapor, yalnızca bir dakika içinde 50 mil civarında Belfast yönünde güneybatı yönünde ilerlediğini belirtti.

Nişan, Birleşik Krallık çevresindeki çeşitli havaalanlarından radar bantları emanet eden RAF hava savunma personeli tarafından kapsamlı bir soruşturma başlattı. Ancak ek kanıt bulunamadı.

    

Başka bir rapor, adlandırılmamış bir balıkçı teknesi ile gökyüzünde gezinen gizemli bir nesnenin görülmesini belgeliyor. Ekip, 18 Ağustos 1997’de Fraserburgh’un 19 mil kuzeydoğusundaki “tekil, yuvarlak, düz gövdeli, parlak nesne” buldular. UFO’yu dürbünlerle açık havada yaklaşık 30 dakika boyunca gördüler ve aynı zamanda duman gözünden alındı Geminin yüzey radarı üzerinde.

    
Nesne, bir noktada “hemen hemen kaybolmadan” tekneye kısa bir süre yaklaştı. Rapor şunu ekledi: “Şahit UFO’lardan çok kuşkuluyuz. Diğer dört tanık, tüm mürettebat üyeleri. ”

Başka bir olayda, Shetland Stornoway’dan uçan bir pilotun pilotları, Glasgow Havaalanı’na yaklaşırken garip ışıklar gördüğünü bildirdi.

    
Önce beyaz ve kırmızı yanıp sönen ışıkları, ardından da “düzensiz ve inişli” hareket eden bir başka beyaz ışık grubunu gördüler. Pilotlar, hava trafik kontrolünü uyardığı için çok endişeliydi. Raporda şunlar belirtildi: “Pilotlar, ilk etapta çakışan trafik olduğundan endişe duyuyorlardı. Ancak ATC’nin (hava trafik kontrolü) radarda bir şeyleri yoktu. “The UFO Files’un yazarı Dr. David Clarke, The X Files ve Independence Day gibi popüler TV programlarının ve filmlerinin görülecek yerleri etkilemiş olabileceğini söyledi. “İnsanların okuduğu ve izlediği ile UFO olarak rapor ettikleri şey arasında doğrudan bir bağ olduğunu kanıtlamak mümkün değil” dedi.

    
Ekim 1997’de Falkirk meclisi üyesi Billy Buchanan, Blair’e, 1992’den 1994’e kadar Bonnybridge, Falkirk’te 600’den fazla “uçan tablay” ın ardından için bir araştırma istemek üzere yazdı.

Mektubun adı: “Halk için bir cevap almayı denedim ve gülünç davrandım. Bu fenomeni araştırmak için sana, Bay Blair’e sesleniyorum. ”

    
Bununla birlikte, mektuba bir Moar cevabı, araştırılacak bir gerekçe olmadığını söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.