Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İskoçya için dört değişiklik

  • Listed: 9 Ekim 2017 09:20

Description

Değişikliklerden üçü, bir hafta önce Galler’e yenilmek için geri üç yıldız Chris Paterson, Thom Evans ve Rory Lamont’un uğradığı turnuva sonuyla yaralanmalarıyla zorlandı.
Üçlüden sonra Hugo Southwell, Simon Danielli ve Max Evans yerini aldı ve Sean Lamont kanattan içeri girdi.
Millennium Stadyumunda başlayan XV’deki diğer değişiklik Allan Jacobsen’ın Alasdair Dickinson yerine pistte olduğunu hatırladı.
Her iki tarafın da yaralanma ile Galler maçını kaçıran Nathan Hines ve Alasdair Strokosch, bankın üzerinde bir yer olması için yeterince oturtulmuş sayılırlar.
Merkez Nick De Luca, yedek takımlar arasında da bir hatırlama kazandı. Cumartesi günkü maçta Southwell ve kaptan Chris Cusiter 50’inci kap kazanacak.
Açılış iki şampiyonluk maçını kaybeden teknik direktör Robinson, “Şimdi odak noktamız İtalya’ya karşı kazanan bir performans sergiliyor” dedi.
“Chris Cusiter ve Hugo Southwell’i tebrik ederseniz, ikisi de 50.lik şampiyonluğunu kazanacak.”
İskoçya ekibi 27 Şubat Cumartesi günü Stadio Flamini’de İtalya’ya karşı RBS 6 millet maçında: H Southwell (Stade Francais); S Danielli (Ulster), M Evans (Glasgow), G Morrison (Glasgow), S Lamont (Scarlets); D Parks (Glasgow), C Cusiter (Glasgow, kaptan); J Jacobsen (Edinburgh), R Ford (Edinburgh), E Murray (Northampton), J Hamilton (Edinburgh), A Kellock (Glasgow), K Brown (Glasgow), J Barclay (Glasgow), J Beattie (Glasgow).
Değiştirmeler: S Lawson (Gloucester), Dickinson (Gloucester), N Hines (Leinster), Strokosch (Gloucester), B Blair (Edinburgh), P Godman (Edinburgh), N De Luca (Edinburgh).

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.